SPIN

Przedłużamy majówkę i ruszamy z IV Nightskatingiem

Aneta Borkowska piątek, 21 kwietnia 2017, 17:17 Aktualnie, Kultura

Sezon na Rolkowisku w pełni, pora zatem ruszyć z rolkami na miasto. Przed nami kolejny, IV Nightskating Siedlce.

Już 7 maja (niedziela) zapraszamy wszystkich miłośników rolek na wspólny przejazd ulicami naszego miasta. Nightskating Siedlce to wydarzenie sportowo – rekreacyjne, które pokochali wszyscy sympatycy jazdy na rolkach. W zeszłym sezonie było nas prawie 1000 osób. Może podczas tej edycji pójdziemy na rekord?

Zapraszamy wszystkich od maluchów po seniorów do wspólnej, aktywnej zabawy! Przejazd rolkarzy ruszy punktualnie o 20:00 ale warto być z nami już godzinę wcześniej o 18:30 podczas wspólnej rozgrzewki na Rolkowisku Ośrodka Sportu przy ul. Prusa 6.

Bierzcie znajomych, rodzinę, kolegę, koleżankę i ruszajcie z nami.  Przejazd obejmuje trasę 15 km (w tym mała, 5 km pętla dla dzieci) centralnymi ulicami naszego miasta. Grupę rolkarzy poprowadzi muzyczna ciężarówka, a w niej Dj Jackson, który energiczną muzyką zachęci Was do wspólnej zabawy. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będzie grupa funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej. Planowany powrót przewidziany jest na godz. 22:00.

Poprzednie Edycje pokazały, że Siedlce no miasto rolkarzy! Wszyscy wiemy, że sport to zdrowie, dlatego nie może Was zabraknąć! Pamiętajcie o niezbędnych akcesoriach dla bezpieczeństwa: kask, ochraniacze no i oczywiście dobry humor
z pozytywną energią.

Sponsorem IV Nightskatingu  jest :
Wagarownia – pierwszy i jedyny escape room w Siedlcach oraz firma
ASAJ  – największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce.

Widzimy się na Rolkowisku!
Do zobaczenia!

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.