SPIN

JUNIOR BAND z Sankt-Petersburg na scenie CKiS

Aneta Borkowska wtorek, 30 maja 2017, 09:02 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Koncert jednego z najlepszych i najbardziej znanych zespołów dziecięco-młodzieżowych w Rosji JUNIOR BAND z Sankt-Petersburga już 4 czerwca o godz. 16. na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

To będzie niesamowity występ, profesjonalizm, piękne stroje, wspaniała choreografia – to młodzieżowy teatr muzyczny. Utwory wykonywane w kilku językach – światowe przeboje. Zespół przygotował także 2 utwory w języku polskim.

Dziecięce Centrum Estradowe JUNIOR BAND – to największy projekt Sankt-Petersburga (Rosja) w zakresie przygotowywania młodych gwiazd muzyki pop. JUNIOR BAND nie przypadkowo ma taką głośną nazwę -„Centrum Estradowe”. Jest to prawdziwa fabryka, produkująca przyszłych piosenkarzy, aktorów oraz innych artystów estrady dla największych scen Rosji.

Dzieci w wieku od 4 do 16 lat uczą się perfekcyjnie śpiewać, pierwszorzędnie tańczyć, a także przyswajają sobie rzemiosło aktorskie na najwyższym poziomie pod okiem najwyższej klasy śpiewaków, choreografów, artystów teatrów petersburskich i całej Rosji.

WSTĘP WOLNY!

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.