SPIN

Oczami Kobiet: „Zwyczajna dziewczyna”

Aneta Borkowska poniedziałek, 12 czerwca 2017, 08:58 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 21 czerwca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „Zwyczajna dziewczyna”.

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie „gadki szmatki”, czyli… kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i… przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!

reżyseria: Lone Scherfig / scenariusz: Gaby Chiappe / aktorzy: Gemma Arterton, Sam Claflin, Bill Nighy / gatunek: komedia / kraj produkcji: Wielka Brytania / rok produkcji: 2016 / czas trwania: 110 minut.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.