SPIN

Zawodowy Rajd Rowerowy

Aneta Borkowska środa, 14 czerwca 2017, 17:10 Aktualnie, Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, dnia 26 czerwca (poniedziałek) organizuje „Zawodowy Rajd Rowerowy”.

Zawodowy Rajd Rowerowy” to akcja, która ma na celu popularyzację jazdy na rowerze, oraz promowanie wykonywanych zawodów w Siedlcach. .Naszą główną misją jest to, by sprawić, że ten jeden dzień odciąży nasze miasto od korków i zanieczyszczeń, a dzięki temu początek tygodnia pracy będzie aktywny i doda wszystkim energii na cały tydzień.

Zintegrujmy się i pokażmy jacy przedstawiciele grup zawodowych reprezentują nasze miasto. Warto, by tego dnia odstawić samochody, zrezygnować z zatłoczonych autobusów i przesiąść się z nami na zdrowy tryb życia.

Mamy nadzieje, że ta akcja zapoczątkuje wakacyjny trend na ekologiczny i aktywny sposób przemieszania się na terenie Siedlec, nie tylko w drodze do pracy ale będzie też okazją i motywacją do prozdrowotnej formy wszelkiej aktywności. Marzymy o tym , by dzięki takim inicjatywom Siedlec mogły stać się Zielonymi Płucami Mazowsza.

Chcemy, aby w „Zawodowym Rajdzie Rowerowym” udział wzięło jak najwięcej przedstawicieli różnych profesji m.in.: pracownicy szpitala, wszystkie służby mundurowe pracownicy sanitarni, prawnicy, nauczyciele, osoby duchowne, pracownicy fizyczni, biurowi, kadra zarządzająca, biznesmeni, sportowcy, wszyscy robotni i bezrobotni.

Jak przyłączyć się do Rajdu?

Wystarczy zachęcić kolegów z pracy do wzięcia udziału w „Zawodowym Rajdzie Rowerowym” – w którym chcemy pokazać różnorodność zawodów wykonywanych w naszym mieście. Warto tego dnia pokazać się w swoich służbowych strojach, koszulkach
z logo firmy, wyruszyć na ulice i z dumą reprezentować swój wykonywany zawód i zakład pracy.

W akcji udział może wziąć każdy! Dlatego zachęcajcie również swoje rodziny, znajomych i przyjaciół do wspólnego przejazdu.

Zbiórka uczestników Rajdu o godz. 16:30 na parkingu Stadionu ROSRRiT (ul. Jana Pawła II 6). Punktualnie o godz. 17:00 ruszymy w 16 kilometrową trasę ulicami naszego miasta. Rajd zakończy się na Placu Sikorskiego ok. godz. 19:00, gdzie wspólnie zrobimy pamiątkowe selfie. Uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowy gadżet oraz wezmą udział w losowaniu dwóch rowerów marki Onilus – siedleckiego producenta rowerów.

Im nas będzie więcej na trasie, tym mniejsze będą korki na ulicach!

Dołączycie?

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.