SPIN

Europejskie Kino Plenerowe

Aneta Borkowska wtorek, 4 lipca 2017, 17:37 Aktualnie, Kultura

Lato w pełni! Większość z nas spędza czas na świeżym powietrzu, dlatego Agencja Rozwoju Miasta Siedlce szykuje dla Was kolejną propozycję na lato w mieście. Co powiecie na leżaki, popcorn i filmy w najlepszych europejskich odsłonach na dużym ekranie? Brzmi nieźle?

To nie musi być tylko marzenie! Już za kilka dni w samym centrum miasta, na Placu Sikorskiego rozpoczynamy „Europejskie Kino Plenerowe”. Będzie to cykl 5 filmów z całej Europy.
W repertuarze nie zabraknie najzabawniejszych komedii, romantycznych uniesień i biograficznych wspomnień. Kino pod chmurką to z pewnością atrakcja, która przyciągnie wszystkich kinomaniaków oraz, którzy wspólnie z nami zechcą udać się w filmową podróż po Europie.

Już w najbliższy piątek (7 lipca) przeniesiemy się do Paryża, a to za sprawą filmu „Zakochany Paryż”

W kolejnych odsłonach zobaczymy także :

Wesele w Sorento” – 21.07

Przepis na miłość” – 28.07

Teoria wszystkiego” – 04.08

Za jakie grzechy, dobry Boże” – 18.08

Projekcje wszystkich filmów będą rozpoczynały się o godz. 21:00 na Placu Sikorskiego, gdzie będzie czekało na Was 100 wygodnych leżaków do dyspozycji. Aby podgrzać atmosferę warto wziąć ze sobą również własny kocyk.

Europejskie Kino Letnie to filmowa podróż, w którą każdy z widzów wybiera się z nami całkowicie za darmo! Podajcie dalej 😉 Sponsorem cyklu Europejskie Kino Plenerowe jest Biuro Podróży Itaka Salon Firmowy Galeria Siedlce.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.