SPIN

Zagraj mecz życia z Artystami

Aneta Borkowska środa, 19 lipca 2017, 06:58 Sport

17 września Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje wielkie wydarzenie sportowe. Na stadionie przy ul. Jana Pawła II 6 o godz.16. odbędzie się mecz piłkarski, w którym zagra: Reprezentacja Artystów Polskich oraz Zawodowa Reprezentacja Siedlec.

Brzmi poważnie prawda?

Bo i sprawa jest poważna! Reprezentacja Artystów Polskich wzywa na pojedynek siedleckich „Zawodowców”. Chcesz zmierzyć się z polskimi artystami takimi jak: Bracia Mroczek, Jarek Jakimowicz, Rafał Maserak, Robert Moskwa lub Piotr Zelt, Bilgun Ariunbataar czy Tomasz Jachimek? Dołącz do Zawodowej Reprezentacji Siedlec i zagraj mecz życia!

Reprezentacja Artystów Polskich to grupa znanych osobowości medialnych – muzyków, aktorów, kabareciarzy, wszystkich tych, których łączy miłość do piłki nożnej. Wieloletnia historia tego zespołu to mecze międzypaństwowe, pokazowe i charytatywne. 

Zawodowa Reprezentacja Siedlec, to kadra do której zostaną powołani przedstawiciele różnych firm i profesji. Nie ważne czy będą to lekarze, służby mundurowe czy budowlańcy, a nawet księża…Nie ważne czy gracie profesjonalnie, czy amatorsko. Ważne, by obie drużyny łączył wspólny cel – miłość do piłki!

Jak wziąć udział i zagrać w reprezentacji Siedlec? To proste! Jeśli kochasz piłkę, grasz amatorsko po pracy i chcesz zmierzyć się z Artystami, możesz dołączyć do siedleckiej drużyny Zawodowców! Możesz również namówić swojego szefa, aby to właśnie Ciebie powołał do kadry jako reprezentanta Waszej firmy.

Każdy zgłoszony zawodnik opłaca kwotę, w ramach której dostaje wyjątkowy pakiet korzyści: koszulka z numerem i imieniem zawodnika, treningi przygotowawcze pod okiem trenera Miejskiego Klubu Piłkarskiego Pogoń Siedlce, pamiątkowy medal, 10 zaproszeń na sektor VIP dla znajomych, pamiątkowe zdjęcia z artystami dla Ciebie i Twoich znajomych.

Radek Majdan
Sesja zawodników RAP, sesja wizerunkowa dla Reprezentacji Artystów Polskich 03.02.2015
Studio69
profesjonalna-fotografia.pl

Nieocenioną wartością będzie także cel charytatywny meczu. Dwa lata temu wychowanek MKP Pogoń Siedlce Paweł Matłacz podczas meczu uległ kontuzji, w wyniku której doznał urazu rdzenia kręgowego, co poskutkowało paraliżem czterokończynowym, dlatego otwarte serce i pomocną dłoń skierujemy właśnie w Jego stronę. Spełnij swoje marzenie, poczuj się jak gwiazda sportu i zagraj na siedleckim stadionie obok największych artystów z całej Polski. Nie musisz być najlepszy, wystarczy Twoja pasja do piłki! Zaproś znajomych, rodzinę, sąsiadów! Przyjdźcie z transparentami, przygotujcie okrzyki, niech na trybunach pojawi się meksykańska fala radości.

Wstęp na trybuny bezpłatny, emocje gwarantowane.

Szczegółowe informacje, oraz zapisy pod numerem telefonu : 502 681 538 Anna Rękawek

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.