SPIN

Smykofonia na Mazowszu – „Skacze ptaszek po ulicy”

Aneta Borkowska środa, 8 listopada 2017, 07:42 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 12 listopada o godz. 12. do Sali Białej na kolejną odsłonę koncertu z cyklu Smykofonia na Mazowszu – „Skacze ptaszek po ulicy”.

Chociaż już panuje jesień, na dworze zimno, a za oknem na dobre rozgościł się listopad, trzy wesołe ptaszki (fagot, klarnet, obój) przed odlotem do ciepłych krajów zostały jeszcze na Smykofonii, żeby rozgrzewać się tańcem, śpiewem oraz zabawą z dziećmi.

W programie koncertu znajdą się utwory W. A. Mozarta, A. Tansmana i W. Lutosławskiego w wykonaniu muzyków orkiestry Sinfonia Varsovia.

WYKONAWCY: Katarzyna Nej – obój / Piotr Zawadzki – klarnet OSV / Piotr Kamiński – fagot OSV / Adriana Wdziękońska – prowadzenie koncertu

Zapraszamy rodziny wraz melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu Smykofonia. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Bilety w cenie 10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci) do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.