SPIN

Kino Kobiet w Kinie Helios: „Listy do M. 3″

Aneta Borkowska czwartek, 9 listopada 2017, 07:18 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. 13 listopada o godz. 18.30 kolejna odsłona cyklu Kino Kobiet. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Listy do M. 3”.

Bohaterowie przebojów „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. Czas niespodzianek” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Reżyseria: Tomasz Konecki / Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski / Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc / Czas trwania: 108 min. / Produkcja: Polska [2017]

MOTYW WIECZORU: W związku z tym, że będziemy się bawić w klimacie „Listów do M3” – niech na widowni królują motywy świąteczne. Zapraszamy Panie w szaliczkach w choinki, sweterkach w renifery, mikołajowych czapeczkach. Mile widziane elementy świecące – jak lampki czy bombki. Poczujmy wspólnie magię świąt razem z filmem „Listy do M 3”.

ATRAKCJA WIECZORU: Drogie Panie! Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego, pokaz Chippendales w wykonaniu grupy „Models FX”. Zapraszamy na występ przystojnych i skąpo odzianych mężczyzn. Tancerze z Models FX obok tańca i idealnej sylwetki, wykazują się dużą kulturą osobistą oraz kreatywnością. Z pewnością wzbudzą wielkie zainteresowanie wśród Pań w każdym wieku.

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 17:45 w holu kina.

Uwaga! Super Promocja! Cena biletu grupowego (20 zł) obowiązuje już przy zakupie 7 biletów. Zapraszamy do zakupu w kasie kina.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.