SPIN

Spektakl „Skok w bok” Teatru Capitol

Aneta Borkowska poniedziałek, 4 grudnia 2017, 17:09 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Spektakl „Skok w bok” Teatru Capitol już 8 grudnia o godz. 17:00 i 20:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Reżyseria: Andrzej Rozhin / Przekład: Klaudyna Rozhin / Kostiumy: Ewa Kochańska / Scenografia: Joanna Pielat-Rusinkiewicz / Muzyka: Waldemar Król / Asystentka reżysera: Anna Modrzejewska

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.