SPIN

Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”

Aneta Borkowska czwartek, 7 grudnia 2017, 09:41 Aktualnie, Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, 5 stycznia (piątek) świętuje 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce. Z tej okazji już po raz drugi organizujemy Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”.

Jest to impreza o charakterze sportowo – rekreacyjnym, podczas której zachęcamy mieszkańców Siedlec, firmy, zakłady pracy i szkoły do integracji i sportowej rywalizacji. Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę, a do tego poczuć wielkie emocje? Pracujecie razem, jesteście grupą przyjaciół? Weźcie udział w jedynych tego typu zawodach w naszym regionie.

Poprzednia edycja zawodów okazała się wielkim sukcesem. Do rywalizacji stanęło ponad 160 uczestników, pełne trybuny i niezapomniane emocje. W drugiej edycji nie obniżamy poprzeczki. Nowy rok rozpoczynamy z wielką pompą. Dlatego też zachęcamy Was do wzięcia udziału w imprezie, która wyzwoli w Was prawdziwy ogień! Twórzcie 6-osobowe drużyny, zmierzcie się z ogniem rywalizacji i świetną zabawą.

Przypomnijmy na czym polegają zawody. Sześcioosobowe drużyny, siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

W samo południe rozpoczną się rozgrywki dla drużyn z siedleckich szkół średnich, natomiast o godz.18:00 do rywalizacji staną firmy, zakłady pracy i kluby sportowe.

Kto wygra? Która drużyna okaże się najlepsza? Jedno jest pewne! Przed nami duża dawka świetnej zabawy i wielkich emocji.

Jak wziąć udział w zawodach?

Sześcioosobową drużynę należy zgłosić mailowo na adres: e.wyzywniak@arm.siedlce.pl Koszt udziału drużyny to 369 zł brutto. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.