SPIN

Sylwester na placu Sikorskiego

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 grudnia 2017, 06:18 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 31 grudnia o godz. 23 na plac Sikorskiego na „Sylwester na Placu 2017”. Oprócz dobrej muzyki na uczestników sylwestrowej zabawy czekać będą ciekawe konkursy i atrakcyjne nagrody.

O północy nie zabraknie życzeń złożonych mieszkańcom Siedlec przez prezydenta. Wieczór zakończy fantastyczny pokaz sztucznych ogni. Wspaniałą atmosferę do wspólnej zabawy i tańca zagwarantuje występujący na żywo na scenie zespół Big Bit.

Zespół BIG BIT powstał w 1999 roku z inicjatywy Waldemara Kuleczki, muzyka, kompozytora i producenta znanego m.in. z Papa Dance, Oddziału Zamkniętego, Person i jest wyrazem miłości do muzyki i klimatów lat 60-tych oraz hołdem dla geniuszu zespołu THE BEATLES. Jest przestrzenią która skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach muzyczno-artystycznych, będących jednością mentalną, wyznających zbliżony światopogląd. Głównym celem zespołu jest reaktywacja i promocja gatunku muzycznego zwanego Big Beatem. Granie koncertów na których oprócz polskich autorskich piosenek zespół wykonuje repertuar THE BEATLES mając na uwadze propagowanie dzieł klasyki muzyki rozrywkowej wśród młodej publiczności.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.