SPIN

Spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”

Aneta Borkowska wtorek, 27 lutego 2018, 16:23 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 9 marca o godz. 18.30 na Teatr Baniek Mydlanych – unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Dzieci będą miały okazję spotkać się z Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekać będą Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach.

Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY”: urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Wróżka Czarodziejówna: pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu… Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe! Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a wyjątkowa Wróżka Czarodziejówna zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.

Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie… Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia. Rezerwacje: tel. 25 794 31 89

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.