SPIN

Rodzinny Rajd Rowerowy

Aneta Borkowska środa, 28 marca 2018, 11:15 Aktualnie, Sport

Piękna pogoda, ponad 13 km ścieżek rowerowych… Nic, tylko korzystać z ekologicznej formy podróżowania, która odciąża miasto od korków, a nam, daje lepsze samopoczucie i kondycję. W działania promujące sport i rekreację w naszym mieście, wpisuje się nowa kampania społeczna ARMS: „ZYSKAJ I ZRZUĆ”, czyli wolne niedziele z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce.

Kampania jest odpowiedzią na ustawę, która mówi o wolnych niedzielach od handlu. ZYSKAJ: formę, czas z rodziną, a przy tym zdrowie, ZRZUĆ: kompleksy, stres i zmęczenie po całym tygodniu pracy.

Niedziela jest dobrem publicznym i wartością kulturową, więc dajmy sobie szansę na bycie razem. Dlatego też, 8 kwietnia w niedzielę wolną od handlu Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje Rodzinny Rajd Rowerowy, który ma na celu odciążenie naszych ulic od codziennych korków, a także zachęcanie mieszkańców do spędzenia razem wolnej niedzieli poprzez ruch i zdrowie.

Rodzinny Rajd Rowerowy będzie to zorganizowany przejazd ulicami naszego miasta który rozpocznie się o godz.15:00. Miejscem startu będzie parking przy stadionie piłkarskim, ul. Jana Pawła II 6, gdzie już od godz. 14:00 całkowicie bezpłatnie będzie można skorzystać z serwisu rowerowego Centrum Rowerowego Delta Sport. Rajd poprowadzi trasą o długości ok.16 km, ulicami naszego miasta.

Uczestnicy rajdu będą poruszać się ze średnią prędkością ok. 15km/h w zwartej grupie zabezpieczanej m.in. przez służby porządkowe. Zakończenie przejazdu przewidziane jest
ok. godz.17:00 na ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przy Centrum Rowerowym Delta Sport.

PAMIETAJCIE, CZASU NIE KUPICIE, A FORMA SAMA SIĘ NIE ZROBI !

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.