SPIN

Kino Kobiet: „Daddy Cool”

Aneta Borkowska wtorek, 3 kwietnia 2018, 17:08 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

16 kwietnia zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z kinem Helios, które zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć film „Daddy Cool”.

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Znajdź czas dla siebie! Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i … w poniedziałek 16 kwietnia do kina Helios w Siedlcach. To będzie niezapomniany wieczór!

Czterdziestoletni, kompletnie niedojrzały Adrien, zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć.

Reżyseria: Maxime Govare / Scenariusz: Maxime Govare, Noemie Saglio / Obsada: Vincent Elbaz, Laurence Arne, Jean-Francois Cayrey

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru. Atrakcje dla Pań przed seansem trwają ok. 45-60 min.

Uwaga! Super Promocja! Cena biletu grupowego (20 zł) obowiązuje już przy zakupie 7 biletów! Zapraszamy do zakupu w kasie kina. Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

reklama Helios

Możliwość komentowania jest wyłączona.