SPIN

V Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego i Jazzowego

Aneta Borkowska środa, 4 kwietnia 2018, 17:10 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki, Teatr Tańca Caro oraz Uniwersytet Artystyczny CODARTS zapraszają na wspólnie organizowany V Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego i Jazzowego, który odbywać się będzie od 19 do 22 kwietnia w Siedlcach.

Program:

Konkurs Tańca Współczesnego i Jazzowego

– 19 kwietnia w godz. 12–22. – Eliminacje

– 20 kwietnia w godz. 17–22. – Półfinały

– 21 kwietnia o godz. 18. – Gala Finałowa

Warsztaty tańca współczesnego prowadzone przez wykładowców CODARTS 20–21 kwietnia

– godz. 8:30–10. – rejestracja

– godz. 10–17:30 – warsztaty tańca współczesnego

Spektakle towarzyszące

– 21 kwietnia o godz. 18. – Gala Finałowa Konkursu Tańca Współczesnego i Jazzowego

– 21 kwietnia o godz. 19. – THE ROOM – fragmenty spektaklu Teatru Tańca Caro w choreografii Elizy Kindziuk i Sebastiana Piotrowicza

– 21 kwietnia o godz. 20. – TALENT ON THE MOVE – spektakl w wykonaniu studentów Uniwersytetu Artystycznego CODARTS, Rotterdam, Holandia

Audycja do Uniwersytetu CODARTS

22 kwietnia w godz. 10–17:30

To już piąta edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Uniwersytet Codarts oferuje czteroletni program nauczania, przygotowujący do wykonywania zawodu tancerza, z uwzględnieniem wszystkich aspektów i kanonów obowiązujących we współczesnym świecie tańca. Wielu absolwentów Codarts, w tym tancerzy Teatru Tańca Caro, pracuje aktualnie z najlepszymi choreografami, najbardziej prestiżowych firm w dziedzinie tańca. Projekt Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Codarts z plejadą europejskich wykładowców, to potężna dawka wiedzy, interesujący program, możliwość rozwoju talentu, w bezcennym spektrum wielokulturowości.

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.