SPIN

Zagraj w Wielkim Meczu z Artystami

Aneta Borkowska czwartek, 26 kwietnia 2018, 13:14 Aktualnie, Sport

17 czerwca (niedziela) o godz. 16. Reprezentacja Artystów Polskich wraca na murawę siedleckiego Stadionu Piłkarskiego, by ponownie zagrać z Zawodową Reprezentacją Siedlec! Zostało już tylko kilka miejsc w drużynie Zawodowców!

Chcesz zmierzyć się z polskimi artystami takimi jak: bracia Mroczek, Jarek Jakimowicz, Bilgun Ariunbataar, czy sam Radosław Majdan? Dołącz do Zawodowej Reprezentacji Siedlec i zagraj mecz życia! Zawodowa Reprezentacja Siedlec, to kadra do której powołani są przedstawiciele różnych firm i profesji. Ty też możesz do nich dołączyć!

Jak wziąć udział i zagrać w reprezentacji Siedlec? To proste!

Jeśli kochasz piłkę, namów swojego szefa, aby to właśnie Ciebie powołał do kadry jako reprezentanta Waszej firmy. Możesz zagra ć również jako wolny strzelec! Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie o ofertę pod adres e-mail: a.rekawek@arms.siedlce.pl lub zadzwoń pod numer: 502-681-538

Nieocenioną wartością będzie także cel charytatywny. Spotkanie meczowe w tym roku dedykujemy Akademii Amp Futbol Varsovia, której wychowankami są młodzi zawodnicy po amputacjach i z wadami kończyn, oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi. Obecnie w Akademii trenują chłopcy z Warszawy i okolic, w tym wychowankowie z Siedlec. Ta wspaniała inicjatywa daje swoim zawodnikom możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń.

Spełnij swoje marzenie, poczuj się jak gwiazda sportu i zagraj na siedleckim stadionie obok największych artystów z całej Polski. Nie musisz być najlepszy, wystarczy Twoja pasja do piłki! Zaproś znajomych, rodzinę, sąsiadów! Przyjdźcie z transparentami, przygotujcie okrzyki, niech na trybunach pojawi się meksykańska fala radości.

Na zgłoszenia czekamy do 9 maja.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.