SPIN

Dzień Dziecka w NoveKino Siedlce

Aneta Borkowska wtorek, 22 maja 2018, 12:38 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 3 czerwca do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Kino zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udziału w niesamowitej zabawie, którą poprowadzi uwielbiany przez najmłodszych PAN SPRĘŻYNKA.

Pan Sprężynka (Michał Wyrzykowski) to zawodowy muzyk oraz pasjonat iluzjonista. Na polskiej scenie muzycznej występuje od 13 lat, od 3 lat w projekcie dla dzieci. Jest założycielem i liderem zespołu PodobaMiSię, autorem czterech musicali dla dzieci „Skacz jak sprężyna, „Wyprawa do lasu”, „Podróż do wnętrza Ziemi”, „Sport jest muzyką”, oraz show „Spotkanie z iluzją i muzyką”. Dzięki inteligencji i nietuzinkowemu poczuciu humoru potrafi porwać wszystkich do wspólnej zabawy.

Na spotkania z Panem Sprężynką zapraszamy przed wybranymi seansami, w godz.: 11.00 – 12.00, 13.00 – 13.45, 13.55 oraz 15.30

W programie spotkań zaplanowaliśmy: taneczne animacje przy muzyce, zabawy z chustą, tunelem, linami animacyjnymi, modelowanie balonów, pokaz olbrzymich baniek mydlanych, zamykanie w bańce mydlanej, pokaz iluzji.

Tego dnia dla dzieci zagramy filmy: „Wyszczekani”, „Futrzaki ruszają na ratunek”, „Bella i Sebastian 3”, „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. „Kaczki z gęsiej paczki”.

Po dobrą zabawę, emocje filmowe, ciekawe nagrody i niespodzianki zaprasza NoveKino Siedlce!!!

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.