SPIN

WATER SLIDE, czyli 100 – metrowa, wodna ślizgawka ZMIANA TERMINU

Aneta Borkowska poniedziałek, 11 czerwca 2018, 13:02 Aktualnie, Sport

Nie 23 a 30 czerwca (sobota) oficjalnie rozpoczynamy wakacje na fali z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce! A to za sprawą WATER SLIDE, czyli 100- metrowa, najdłuższa w Polsce wodna ślizgawka. Zmiana terminu z 23 na 30 czerwca spowodowana jest bardzo niekorzystną prognozą pogody na najbliższy weekend, co uniemożliwia przeprowadzenie imprezy plenerowej.

W tym roku już po raz trzeci ruszymy w szalonym tempie z wiaduktu kolejowego, prosto w centrum miasta. Water Slide, to wodna atrakcja skierowana dla całych rodzin, choć to głównie dla dzieci największa frajda, kiedy to na jeden dzień w roku, wiadukt kolejowy w centralnym punkcie miasta zmienia się w 100- metrowy wodny ślizg.

A to nie wszystko co zaplanowaliśmy na ten dzień!

Imprezą towarzyszącą będzie Holi Festival – czyli święto kolorów! Ogólnopolska impreza, która zawsze porywa tłumy do wspólnej zabawy. Co godzinę nad naszym miastem będziemy tworzyć tęcze barw z kolorowych proszków, które zakupicie na miejscu. Istną gratką dla miłośników surfowania będzie 20-metrowy tor do skimboardu’u. Dla żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń GRYF MC POLAND szykuje pokaz trialu motocyklowego w wykonaniu Przemka Kaczmarczyka oraz pokaz stuntu.

Startujemy o 11:00 i bawimy się do 19:00! Zabawę nakręcać będzie grupa animatorów oraz DJ z muzyką na żywo. Sponsorem strategicznym Imprezy jest PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.