SPIN

Dzieci Dzieciom w CKiS

Aneta Borkowska czwartek, 14 czerwca 2018, 07:10 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W ramach projektu współrealizowanego z Fundacją PRO-BONO Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 24 czerwca o godz. 18. na spektakl „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb a zyskał przyjaciela” w wykonaniu aktorów Teatru ES oraz „Konradowe magiczne show” – podobno lepsze od waty cukrowej.

„O Piracie Buciorze, który zgubił skarb a zyskał przyjaciela”

Niezwykle barwne widowisko teatralne, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń.Tytułowy pirat Bucior i jego gadatliwa i bardzo kolorowa Papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znalazł na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. A Papuga? Gada, gada, gada… Świetna zabawa z bajecznie kolorowymi kostiumami, niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującą puentą.

Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz / Obsada: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski i Robert Protasewicz (Teatr ES) / Kierownik produkcji: Anna Harke

Pokaz Konrada Modzelewskiego to oczy wytrzeszczone ze zdziwienia i brzuchy obolałe od śmiechu! Będzie się działo! Będą magiczne pomidory, sznurek co gubi końce, a także metalowe koła, co to łączyć się potrafią. A to tylko część niespodzianek! Mało tego – razem z Konradem czarować będzie cała publiczność! Kto nie przyjdzie na pokaz ten gapa. 🙂 Masa śmiechu – gwarantowana!”

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.