SPIN

Za czerwony pasek lody za złotówkę

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 czerwca 2018, 16:58 Siedlce

Uczniowie twierdzą, że drugie największe święto po Bożym Narodzeniu to koniec roku szkolnego, ponieważ rozpoczyna dwa miesiące wakacyjnej laby. Rodzice na pewno wynagrodzą całoroczny trud swoich pociech drobnymi upominkami i uściskami. Od sieci LodyBonano zaś dostaną jeszcze truskawkowe lody za złotówkę.

W tym roku tak się składa, że 21 czerwca zaczyna się kalendarzowe lato i tego samego dnia zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach. W piątek 22 czerwca przychodzi się już tylko na akademie i rozdanie świadectw. Potem postronni przechodnie obserwują doroczny rytuał, kiedy grupy rozbrykanych dzieci hałaśliwie wybiegają ze szkoły z radosnym okrzykiem: „Wakacje!!!!”. W tym roku jest szczególny powód do radości, bowiem wakacje będą dłuższe niż zwykle, będą trwały dokładnie 72 dni (licząc z sobotami i niedzielami). Warto to uczcić… na przykład lodami. Tych, którzy przez resztę dni roku solidnie pracowali i mogą pochwalić się dobrymi ocenami na świadectwie firma LodyBonano zaprasza na lody w specjalnej, wakacyjnej cenie.

– Każdy uczeń, który w dniu zakończenia roku szkolnego przyjdzie do lodziarni LodyBonano wraz ze swoim świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma Kajtusia, Disney’a, lub Rurkę Niekapkę w wersji truskawkowej już za 1zł. – wyjaśnia zasady promocji Anna Czyżykowska, menager do spraw wizerunku i marketingu sieci. – W koncepcji LodyBonano MIX w ramach promocji klienci otrzymają truskawkowego loda o gramaturze 50 g. oraz dowolny dodatek z niebieskiego koła. Proponujemy lody w wersji truskawkowej, bo w tym roku koniec zajęć szkolnych zbiega się ze szczytem sezonu truskawkowego, początek wakacji ma więc ich posmak.

To nie pierwsza taka akcja sieci LodyBonano i jak co roku znajdzie się pewnie wielu chętnych na lody, a pod lodziarniami ustawią się kolejki uczniów. Tym bardziej, że pogoda nas rozpieszcza i trwające od maja upały sprawiają, że lodożercy mają swój czas.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.