SPIN

Wystawa uczestników zajęć w Pracowni Fotograficznej

Aneta Borkowska środa, 20 czerwca 2018, 13:27 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 28 czerwca (czwartek) o godz. 11. do Galerii Fotografii FOKUS na otwarcie wystawy uczestników zajęć w Pracowni Fotograficznej.

Od 28 czerwca do 7 września w Galerii Fotografii FOKUS będzie można oglądać efekty pracy młodzieży biorącej udział w zajęciach w Pracowni Fotograficznej MOK. Autorzy wystawy są uczniami szkół siedleckich. Uczestnicząc w zajęciach poznają zasady fotografowania i samodzielnej obróbki zdjęć.

Pracownia Fotograficzna MOK mieści się w Akademii Sztuk „Piękna 7”. Atelier wyposażone jest w nowoczesne lampy studyjne i inne urządzenia, dzięki którym młodzież uczestnicząca w zajęciach może rozwijać swoje umiejętności fotografowania. Dzięki nowym komputerom z profesjonalnym oprogramowaniem możliwe jest doskonalenie zdjęć wykonywanych w technice cyfrowej. Pracownia wyposażona jest również w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie procesu klasycznej obróbki chemicznej w ciemni, od wywołania negatywu do samodzielnego wykonania zdjęć za pomocą powiększalnika.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.