SPIN

Kabaretu SMILE „To się nadaje do kabaretu”

Aneta Borkowska niedziela, 26 sierpnia 2018, 09:39 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 6 września (czwartek) do sali „Podlasie” na występ kabaretu SMILE To się nadaje do kabaretu”. To najnowszy program Kabaretu – w nim właśnie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin, ale nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

Bilety w cenie 65/75 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem, rezerwacje pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26, a także na biletynakabarety.pl i kupbilecik.pl.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.