SPIN

Spektakl „Prywatna Klinika”

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 grudnia 2018, 06:56 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 7 grudnia o godz. 17. i 20. na spektakl „Prywatna Klinika”. To inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę.

Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie. Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

OBSADA: ANNA – Klaudia Halejcio – GORDON – Rafał Cieszyński / Michał Czernecki – ALEK – Tomasz Oświeciński – MAGDA – Alżbeta Lenska – MILDRED – Katarzyna Anzorge / Magda Margulewicz – RYSZARD – Paweł Koślik / Wojciech Solarz / Maciek Makowski

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.