SPIN

Filmowy Sylwester w NoveKino

Aneta Borkowska wtorek, 11 grudnia 2018, 12:24 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 31 grudnia na Filmowego Sylwestra. Pożegnamy STARY i rozpoczniemy NOWY ROK łącząc pasję oglądania filmów ze wspólnym świętowaniem. Bez podziału na wiek – to propozycja dla każdego.

Początek o godz. 21.40. Widzowie obejrzą dwie komedie romantyczne, w przerwie zapraszamy na poczęstunek w formie szwedzkiego stołu. O północy scena kinowa zamieni się w miejsce, gdzie wszyscy złożą sobie noworoczne życzenia. Wśród widzów zostaną również rozlosowane bardzo atrakcyjne nagrody: czytnik e-booków, zaproszenia na kolację do Yomayo Sushi Bar i vouchery na zabiegi pielęgnacyjne ufundowane przez Piękna Spa.

Nasze kino oferuje dobrą atmosferę i ciekawą kombinację filmów. Zaczniemy od komedii romantycznej „Teraz albo nigdy”. Po północy zapraszamy na polski hit „Pech to nie grzech”.

Po zakup biletów zapraszamy do kasy kina i na naszą stronę internetową. Cena biletu na wydarzenie w przedsprzedaży wynosi 80 zł, po 28 grudnia 90 zł. Szczegóły pod numerami: 25 640 77 60, 25 640 77 66 i 663 220 910 Na wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji miejsc.

Teraz albo nigdy” reż Peter Segal

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

Pech to nie grzech” reż. Ryszard Zatorski

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.