SPIN

„Miting z blondynką” – o walce z depresją

Aneta Borkowska środa, 20 lutego 2019, 06:02 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 24 lutego (niedziela) o godz. 17. i 18. do sali „Podlasie” na „Miting z blondynką”.

Program Miting z blondynką z piosenkami Marilyn Monroe ma na celu zwiększenie świadomości na temat depresji. Podczas koncertu zostanie przedstawiona fascynująca, ale i trudna historia życia tej gwiazdy filmowej i estradowej, która zmagała się z tą właśnie chorobą. Widzowie usłyszą największe przeboje aktorki w wykonaniu Marleny Uziębło i Blue Angel Band.

Całość występu będzie połączona z opowiadaną przez konferansjera historią życia Marilyn, z uwzględnieniem etapów choroby gwiazdy. Projekt zostanie zrealizowany przy współpracy z Przychodnią Lekarską Centrum, w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, obchodzonego w Polsce zawsze 23 lutego. Oprócz koncertu tego dnia odbędą się również wykłady poświęcone problematyce depresji.

– godz. 17. – wykład dietetyczki Teresy Borkowskiej „Styl życia, sposób odżywiania, suplementacja – wpływ na powstawanie, leczenie i zapobieganie depresji” oraz wykład psycholog i psychoterapeuty Anny Laszuk-Laskowskiej „Rola rodziny w procesie leczenia depresji”.

– godz. 17:45 – przerwa kawowa

godz. 18. – Miting z blondynką – program artystyczno-edukacyjny z piosenkami Marilyn Monroe w wykonaniu Blue Angel Band

Organizatorem głównym wydarzenia jest Stowarzyszenie ProDeutsch w Siedlcach. Darmowe zaproszenia do odebrania budynkach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.