SPIN

Kabaret Paranienormalni i Boguś Kudłek

Aneta Borkowska piątek, 22 lutego 2019, 07:01 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 2 marca (sobota) o godz. 17. i 19.30 do sali „Podlasie”. Na scenie wystąpią: Kabaret Paranienormalni i Boguś Kudłek.

Kabaret Paranienormalni zaprezentuje paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour.

Artystów zobaczymy m.in. w skeczu Kino – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym Porsche, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich.

Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny – Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony „jak Tommy Lee Jones w Ściganym”? Przekonacie się już 2 marca.

Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo Artyści zapewniają dziewięćdziesiąt minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest najlepszą, najszybszą i najtańszą z terapii… terapią śmiechem! A śmiech, to zdrowie!

Bilety w cenie 70 zł (parter) i 65 zł (balkon) do nabycia na kupbilecik.pl oraz w kasach MOK: przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 i przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Rezerwacje biletów pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.