SPIN

Biegam bo lubię w Siedlcach

Aneta Borkowska piątek, 22 marca 2019, 12:35 Aktualnie, Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na bezpłatne treningi biegowe na bieżni.

Od wtorku 2 kwietnia do listopada 2019 roku spotykać się będziemy w każdy wtorek o godz. 18. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. B. Prusa 6 w Siedlcach.

Spotkania biegowe są otwarte i dostępne dla wszystkich. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki –Janusz Maciejewski i Łukasz Kosieradzki.

Podczas zajęć, oprócz typowych treningów biegowych, wykonywane będą różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Program zajęć jest dostosowany do uczestników i nastawiony na osoby o różnym poziomie zaawansowania, dlatego szczególnie gorąco zapraszamy osoby początkujące, które chciałyby zacząć biegać – to idealna ku temu okazja.

Inicjatorem ogólnopolskiej akcji Biegam bo lubię jest Fundacja Wychowanie przez Sport. Cytując za Fundacją: „ludzie dzielą się na tych, którzy biegają i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą biegać. Misją fundacji jest dotarcie do nich i przekonanie ich do tego, że biegać trzeba.”

Powszechnie wiadomo, że bieganie jest najprostszą formą ruchu, zalecaną w odpowiedniej dawce każdemu – od dzieci po osoby starsze. Bieganie wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne, utrwala dobre nawyki, kształtuje charakter i siłę woli. A nade wszystko – sprawia przyjemność.

Do zobaczenia na bieżni!

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.