SPIN

Siedlecka Fala Dźwięku

Aneta Borkowska sobota, 6 kwietnia 2019, 09:15 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 13 kwietnia o godz. 18. do sali „Podlasie” na Siedlecką Falę Dźwięku. Wystąpią: Barfly Akustik & B6.

Barfly Akustik to projekt, który powstał w 2018 roku. Grają szeroko rozumianą muzykę akustyczną, osadzoną w klimatach rock i pop. Muzycy dali się wcześniej poznać jako członkowie siedleckiej formacji Midway oraz z udziału w projekcie GoToWicky Orkestra.

Skład zespołu: Paweł Czerwiński – cajon, Filip Boczek – gitary, wokal, Rafał Kłoś – wokal.

Zespół B6 powstał w 2017 roku w Lublinie. Zadebiutowali podczas Przeglądu Zespołów Rockowych „Krótkie Spięcie” w Siedlcach zdobywając pierwsze miejsce. Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach, m.in. pierwsze miejsce na konkursie RAF w Lubartowie. Przewodniczący jury Mietek Jurecki powiedział o nich: „Powinni grać na największych festiwalach i pokazywać skromność prawdziwych artystów oraz prawdziwe umiejętności”, „Magia”, „Gdzie oni się uchowali?”.

Skład zespołu: Martyna Sabak – wokal, Kuba Stasikowski – gitara, Wojtek Gadaszewski – instrumenty klawiszowe, Arek Borzęcki – bas, Piotr Karczewski – perkusja.

Bilety w cenie 10 zł w przedsprzedaży oraz 20zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK: przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz godzinę przed koncertem.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.