SPIN

35-lecie Grupy Muzycznej LIMBOS

Aneta Borkowska czwartek, 11 kwietnia 2019, 14:56 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 27 kwietnia (sobota) o godz. 17. do sali „Podlasie” na koncert Grupy Muzycznej LIMBOS „Pejzaże Muzyki Polskiej”.

Zapraszamy na kolejny, trzynasty już, koncert z cyklu Tematy muzyczne, których słucha świat w wykonaniu Grupy Muzycznej LIMBOS, która w tym roku obchodzi Jubileusz 35-lecia działalności. Usłyszymy bardzo znane i popularne utwory z muzyki klasycznej, filmowej, wiązankę tradycyjnych melodii polskich z repertuarów zespołów pieśni i tańca Mazowsze i Śląsk, a także pieśni patriotyczne.

Autorskie opracowania i ciekawe aranżacje wykonywanych utworów, fantastycznie zaprezentowane przez znakomitych muzyków, zadowolą w stu procentach każdego słuchacza. Jak zawsze zagrają z wielką pasją, wkładając swoje muzyczne serca w perfekcyjne zagranie wybranych utworów.

Grupa Muzyczna LIMBOS wystąpi w składzie: Wiesław Miadziółko – perkusja, lider / Grzegorz Matwiejczyk – syntezator / Piotr Franczuk – gitara / Leszek Kowalik – wokal.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach MOK: przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.