SPIN

Wakacyjne wystawy w MOKu

Aneta Borkowska środa, 10 lipca 2019, 07:21 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na nowe wystawy. Przez całe wakacje będzie można oglądać: prace Pracowni Fotograficznej oraz „sLOVEnia – po słonecznej stronie Alp”.

Wystawa Pracowni Fotograficznej MOK – Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

Od 1 lipca do 6 września w Galerii Fotografii Fokus będzie można oglądać efekty pracy młodzieży biorącej udział w zajęciach w Pracowni Fotograficznej MOK. Autorzy wystawy są uczniami siedleckich szkół. Uczestnicząc w zajęciach poznają zasady fotografowania i samodzielnej obróbki zdjęć.

sLOVEnia – po słonecznej stronie Alp – Galeria „w Bramie”, ul. Pułaskiego 7

Zainspirowani opowieściami, a przede wszystkim pięknymi zdjęciami Słowenii zrobionymi przez Piotra Skrzypca, członkowie Grupy Twórczej Fotogram wyruszyli na fotograficzny podbój tego państwa. Słowenia to niewielki kraj, ale z wielką duszą, który umościł się w samym sercu Starego Kontynentu. To Europa w pigułce. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Idealna dla amatorów zwiedzania, nie brak tu urokliwych miasteczek o bogatej historii. Miłośnicy morza, gór oraz sportów ekstremalnych również poczują się tu jak w raju. Na zwiedzanie Słowenii każda pora roku jest dobra.

Autorami zdjęć są członkowie Grupy Twórczej Fotogram: Barbara Biarda, Magdalena Kasprzykowska, Lena Skarus oraz Adam Krasuski.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.