SPIN

9 Nightskating Siedlce

Aneta Borkowska środa, 4 września 2019, 11:14 Aktualnie, Sport

W piątek 13 września na ulicach naszego miasta odbędzie się 9. edycja Nightskating Siedlce. Startujemy z Rolkowiska o godzinie 19.00. A już od 18:00 zapraszamy do miasteczka rolkarskiego na tor przeszkód.

Nocny przejazd na rolkach ulicami miasta cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Siedlec i z każdą edycją skupia coraz większą liczbę uczestników.

Na przejazd zostały wyznaczone dwie trasy. Krótsza trasa będzie wynosić około 5 km i jest ona dedykowana szczególnie młodszym i mniej doświadczonym uczestnikom. Dłuższa trasa to tym razem ok. 10 km i szybsze tempo przejazdu.

Aby umilić zabawę, kolumnie rolkarzy przewodzić będzie samochód wraz z DJem. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Do wspólnej zabawy przyłączył się również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach oraz Media Markt. Na trasie przejazdu zaplanowany został przystanek na parkingu przed sklepem Media Markt (ul. Brzeska), gdzie czekać na Was będzie woda, drobne przekąski oraz konkursy z nagrodami. Wszystko to od Media Markt! Przed rozpoczęciem przejazdu na płycie rolkowiska odbędą się otwarte warsztaty, tor przeszkód, a wśród uczestników rozdamy odblaskowe upominkami ufundowane przez siedlecki WORD.

Przypominamy, że obowiązkowe wyposażenie uczestników Nightskatingu to kaski oraz ochraniacze. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą policjanci, motocykliści z GRYF MC Poland oraz ratownik z Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.