SPIN

Świętuj z ARMS Międzynarodowy Dzień bez Samochodu

Aneta Borkowska środa, 18 września 2019, 14:08 Aktualnie, Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym Rajdzie Rowerowym.

Już w niedzielę (22 września) w ramach Międzynarodowego Dnia bez Samochodu na ulice Siedlec wyjadą tłumy rowerzystów.

Rajd Rowerowy to impreza cykliczna, skierowana do całych rodzin, osób dorosłych i dzieci. Jazda na rowerze jest jedną z najlepszych i najłatwiejszych form ruchu, dającą nie tylko satysfakcję z uprawiania sportu rekreacyjnego, ale też budującą naszą kondycję, wydolność serca oraz całego układu ruchu. Siedlczanie kochają jazdę na rowerze, ale pamiętajmy przy tym o bezpieczeństwie. Obowiązkowe wyposażenie rowerzysty to kask, po zmroku zalecane są również odblaski.

Partnerem wydarzenia jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, dlatego też już od godziny 14:00 zapraszamy wszystkich uczestników do miasteczka rowerowego na parkingu stadionu przy ul. Jana Pawła II 6, gdzie będzie można spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód, wziąć udział w konkursach wiedzy i wygrać zestaw odblasków.

Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem rajdu będą czuwać siedleccy policjanci, motocykliści z klubu GRYF MC Poland oraz ratownik z Centrum Medyczno – Diagnostycznego w Siedlcach.

Wrześniowy rajd liczy około 15 km, a na trasie zaplanowany został przystanek na parkingu przed sklepem Media Markt (ul. Brzeska), gdzie czekać na Was będzie woda, drobne przekąski oraz konkursy z nagrodami.

Startujemy z parkingu stadionu przy ulicy Jana Pawła II o godzinie 15:00.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.