SPIN

Koncert zespołu Latające Talerze

redakcja wtorek, 11 sierpnia 2020, 07:56 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 16 sierpnia (niedziela) o godz. 19. na skwer przy fontannie na koncert w ramach MOK Summer Music Festival. Tym razem na scenie pojawi się zespół Latające Talerze.

Latające Talerze to czwórka facetów, których łączy wieloletnia przyjaźń i miłość do muzyki. Każdy z nich gra od wczesnej młodości, a jako Latające Talerze już od roku 2000. Dzięki temu mają wielkie szczęście robić w życiu to, co kochają najbardziej! Przejechali tysiące kilometrów, zużyli kilogramy strun, połamali setki pałek, nie przespali niezliczonych nocy, podczas których zwiedzili dziesiątki miast… Po to żeby zagrać dotąd ponad dwa tysiące koncertów w całej Polsce i poza jej granicami. Za każdym razem na scenie dają z siebie wszystko, bo widzą, że może to być ich ostatni koncert… Najważniejsze są emocje i energia, a tych im z pewnością nie brakuje!

Podczas koncertu w Siedlcach oddadzą hołd zmarłemu przedwcześnie, wybitnemu artyście – muzykowi, kompozytorowi, poecie – Grzegorzowi Ciechowskiemu, prezentując utwory jego i zespołu Republika. Latające Talerze w roku 2009 zdobyli I nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Coverowych za interpretację utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki właśnie. W kwietniu 2012 r. zespół wystąpił na „Dniu Białej Flagi” – dorocznym zlocie oficjalnego Fanclubu Republiki i Grzegorza Ciechowskiego („Republika Marzeń”) w Toruńskiej „Odnowie”. W repertuarze koncertu znajdują się m. in. następujące utwory: Biała Flaga, Gadające głowy, Kombinat, Telefony, Śmierć w bikini czy Mamona.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.