SPIN

Filmowe rekolekcje: „Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom”

Aneta Borkowska piątek, 15 października 2021, 09:52 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza 26 października o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Filmowe Rekolekcje. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom”.

Nominowana do Oscara Naomi Watts w niezwykłej historii Sam Bloom, której biografia stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na kilkadziesiąt języków. Podnosząca na duchu opowieść o niesamowitej kobiecie oraz o sile i nadziei na największych życiowych zakrętach.

Sam Bloom, razem z mężem i trójką dzieci, wiodą szczęśliwe, pełne radości życie. Ona uwielbia sport, wodę i dalekie podróże, a on jest fotografem i uwiecznia niemal każdą wspólną chwilę. Podczas wakacji w Tajlandii, Sam ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, który na zawsze zmieni jej życie. Nagle każdy dzień staje się dla niej wyzwaniem, a Sam traci wolę walki i optymizm, którym dotąd zarażała wszystkich wokół. Gdy zaczyna godzić się z myślą, że wszystko co najlepsze już za nią, w domu Bloomów pojawia się niespodziewany gość. To właśnie on pomoże Sam na nowo odkryć radość życia i obudzić nadzieję na to, co jeszcze przed nią.

Reżyseria: Glendyn Ivin / Scenariusz: Shaun Grant, Harry Cripps / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: Australia, USA / Rok produkcji: 2020 / Czas trwania: 95 minut / Obsada: Naomi Watts, Andrew Lincoln, Jacki Weaver, Griffin Murray-Johnston, Felix Cameron, Abe Clifford-Barr

reklama: NoveKino

Możliwość komentowania jest wyłączona.