SPIN

Koncert filmowo-musicalowy „Od nocy do nocy”

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 grudnia 2021, 09:18 Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 17 grudnia o godz. 19. na koncert filmowo-musicalowy „Od nocy do nocy”. Tego wieczoru poznamy także laureatów IX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”, który od września gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

„Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych oraz – przede wszystkim – filmów. Dopracowany w najmniejszych detalach. Profesjonalni muzycy (perkusista, basista, pianista), niepowtarzalny klimat… Joanna wraz z zespołem oczarowuje publiczność zgromadzoną na salach i przenosi do innych czasów.

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Zdjęcia aktorki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”. Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Artystce towarzyszą muzycy: Marcin Jagiełło – fortepian, Tomasz Cyranowicz – bas, Patryk Sowała – perkusja

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.