SPIN

Spektakl „La Bombe” – ZMIANA TERMINU

Aneta Borkowska środa, 26 stycznia 2022, 06:23 Aktualnie, Kultura

Zaplanowany na dziś spektakl „La Bombe” odbędzie się w innym terminie. O nowej dacie przedstawienia poinformujemy niebawem. Zakupione bilety zachowują ważność. Kontakt do kasy CKiS: tel. 25 794 31 89.

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 14 lutego o godz. 19. na spektakl „La Bombe”. To francuska sztuka z błyskotliwym, ciętym dialogiem.

To historia małżeństwa poszukującego z ogromnym zaangażowaniem nowej siły i energii, która wzmocniłaby ich związek, choć dotychczas wszystkie teorie zawiodły. Dają sobie kolejną szansę i postanawiają podczas urlopu na malowniczej Korsyce odnaleźć iskrę do dawnej płomiennej miłości.

Towarzyszy temu przyjaciel rodziny, który pod maską przebojowego uwodziciela kryje swoje niepewności i porażki. Zawsze można na niego liczyć, zawsze służy wsparciem i dodaje otuchy. Dynamiczne wydarzenia nabierają rozmachu wraz z pojawieniem się młodziutkiej opiekunki do dzieci. Zaczyna się intryga pełna niedomówień i sytuacji zdominowanych przez podejrzliwość głównej bohaterki przeżywającej baby blues – wybuchowej i chorobliwie zazdrosnej. Do tego dochodzą gesty serdeczności i ciepłych uczuć pełnej wdzięku i naturalności zjawiskowej Sam, które nie zawsze bywają dobrze interpretowane.

La Bombe to historia nieobojętna i wiarygodna, która może dotyczyć wielu z nas. La Bombe to śmiech przez łzy, poczucie bezsilności i eksplozja radości naszych bohaterów. Chęć zaistnienia jako lepsza wersja samego siebie i niespodziewany wpływ epizodu sprzed lat na przyszłość.

Wszystko to ze szczęśliwym zakończeniem w oprawie z pobudzającą zmysły wyśmienitą grą aktorską i francuską muzyką w tle korsykańskiego zachodzącego słońca.

Obsada wymiennie:
Caroline: Anna Czartoryska – Niemczycka/ Katarzyna Glinka,
Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek,
Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura,
Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

Autor: Carole Greep / Reżyseria: Sambor Czarnota / Producent: IDEA ART Hubert Ziętala / Tłumaczenie: Beata Geppert / Scenografia: Witold Stefaniak / Kostiumy: Aneta Suskiewicz

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.