SPIN

Siedziby obwodowych komisji ds. referendum

redakcja czwartek, 4 lutego 2010, 23:46 Aktualnie

Lokale obwodowych komisji ds. referendum otwarte będą w dniu 7 lutego 2010 r. w godzinach od 6. do 20. Lokale zaznaczone kolorem czerwonym  są dostosowane do potrzeb wyborców niepełnosprawnych. Więcej na temat referendum lokalnego, które odbędzie się 7 lutego na stronie UM Siedlce. Kliknij tutaj

1 Miejskie Przedszkole Nr 3 ul. Batorego 4
ul.: Batorego, Rynkowa bez 3, 5, 7, Sobieskiego
2 Miejskie Przedszkole Nr 20 ul. Osiedlowa 3
ul.: Czerwonego Krzyża 39, 11 Listopada, Ks. Niedziałka, Osiedlowa, Rynkowa 3, 5, 7, Sokołowska od 19–36 i 40, 42
3 Osiedlowy Klub Kultury „Lech” ul. Chrobrego 4
ul.: Chrobrego od 1–8, Dolna
4 Osiedlowy Klub Kultury „Lech” ul. Chrobrego 4
ul.: Chrobrego od 9 do końca
5 Miejskie Przedszkole Nr 14 ul. Mieszka I 12
ul.: Drobika, Karowa, Magazynowa, Mieszka I, Sokołowska od 110 do końca, Strzalińska, Zamiejska,
6 Akademia Podlaska ul. Żytnia 23
ul.: Łąkowa, Nowy Świat, Ks. Popiełuszki, Sokołowska od 41 bez 42 do 109 oraz 37, 39, Żytnia,
7 Zespół Szkół Nr 1 ul. Graniczna 1
ul.: Broniewskiego nieparzyste od 1–9, parzyste od 2–26, Graniczna, Jagiellońska nieparzyste od 1–17, parzyste od 2–32, Jagiełły, Mickiewicza od 1–36, Narutowicza nieparzyste od 1–35, parzyste od 2–30, Okrzei od 1–18, Pola, Rejtana, Tuwima, Żeromskiego,
8 Społeczna Szkoła Podstawowa ul. Mireckiego 28
ul.: Bema od 38 do końca, Broniewskiego nieparzyste od 11–57, parzyste od 28–66, Dąbrowskiego od 18 do końca, Góreckiego, Jagiellońska od nieparzystego 19 i parzystego 34 do końca, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza od 37 do końca, Mireckiego, Narutowicza od nieparzystego 37 i parzystego 32 do końca, Okrzei od 19 do końca, Plac Wolności, Północna od 12 do końca, Reja, Sierakowskiego, Słowackiego,
9 Klub Akademii Podlaskiej ul. Prusa 12
ul.: Aleksandrowska, Andersa, Bema od 1–37, Ks. Brzóski, Czerwonego Krzyża 68,70, Dąbrowskiego od 1–17, Długosza, Glogera, Konarskiego, Nauczycielska, Poniatowskiego, Północna od 1–11, Prusa, Rawicza, Śniadeckich, Wiśniowa,
10 Szkoła Podstawowa Nr 7 ul. Starowiejska 23
ul.: Artych, Boczna, Ciekota, Geodetów, Gospodarcza, Kazimierzowska, Świętej Królowej Jadwigi, Kubusia Puchatka, Ogińskich, Ogrodowa, Polna, Próżna, Skoczylasa, Starowiejska nieparzyste od 23–119, parzyste od 38–118, Traugutta, Witosa, Wiszniewskiego,
11 Miejskie Przedszkole nr 1 ul. Wiązowa 7
ul.: Akacjowa, Energetyczna, Dębowa, Świętej Faustyny Kowalskiej, Grabowa, Janowska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Mokra, Piaski Starowiejskie, Starowiejska od 120 do końca, Staszica, Świerkowa, Terespolska, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zaciszna, Żabia, Żaboklicka,
12 Urząd Stanu Cywilnego ul. Bpa Świrskiego 6
ul.: Asłanowicza od 9 do końca, Bohaterów Getta, Browarna, Czerwonego Krzyża bez 39, 68 i 70, Joselewicza, Kochanowskiego, Krótka, Lelewela, Mała, Mylna, Niecała, Orzeszkowej, Pusta, Sądowa, Biskupa Świrskiego,
13 ZSP Nr 6 ul. Chopina 10
ul.: Chopina, Cmentarna, Grabowskiego, Iwaszkiewicza, Kamińskiego, Katedralna, Langego, 10 Lutego, Piłsudskiego nieparzyste od 31–73 i parzyste od 50–102, Sportowa, Wałowa, Wiolinowa, Wojska Polskiego, Wojskowa,
14 Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy ul. Pułaskiego 19/21
ul.: Asza, Esperanto, Moniuszki, Morska, Piłsudskiego nieparzyste od 1–29, parzyste od 2–48, Pułaskiego, Szymanowskiego, Wieniawskiego
15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. 3 Maja 28
ul.: Czackiego, Kiepury, 3 Maja, Solskiego, Woszczerowicza,
16 Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. Sienkiewicza 49
ul.: Armii Krajowej, Głucha, Kilińskiego, Plac Tysiąclecia, Sienkiewicza, Świętojańska,
17 Publiczne Gimnazjum Nr 2 ul. Szkolna 2
ul.: Reymonta, Spokojna, Szkolna, Tetmajera
18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Floriańska 10
ul.: Borowiczan, I Brygady Legionów, Brzeska, Budowlana, Buczyńskiej, Chejły, Dobra, Fabryczna, Floriańska, Furmańska, Gliniana, Kleeberga, Murarska, Starzyńskiego, Sucharskiego, Sulimów, Świętokrzyska, Ujrzanowska, Urwana, Zaremby
19 Publiczne Gimnazjum Nr 3 ul. Sekulska 10
ul.: Chałubińskiego, Chłodna, Domy Kolejowe Nr 71, 89, 95, 96, Dworska, Formińskiego, Grota–Roweckiego, Hoża, Kolejowa, Łączna, Sekulska, Ks. Skorupki, Słoneczna, Sybiraków, Ks. Ściegiennego, Torowa,
20 Miejskie Przedszkole Nr 17 ul. Wyszyńskiego 6
ul.: Prymasa Wyszyńskiego od 1 -15 bez 2, 4, 8
21 Miejskie Przedszkole Nr 17 ul. Wyszyńskiego 6
ul.: Prymasa Wyszyńskiego od 16 do końca
22 Zespół Medycznych Szkół Policealnych ul. Młynarska 17
ul.: Młynarska
23 Zespół Medycznych Szkół Policealnych ul. Młynarska 17
ul.: Wiatraczna, Prymasa Wyszyńskiego 2, 4, 8
24 Urząd Stanu Cywilnego ul. Bpa Świrskiego 6
ul.: Asłanowicza od 1–8, Błonie, Kościuszki, Starowiejska nieparzyste od 1–21, parzyste od 2–36, Teatralna,
25 Miejskie Przedszkole Nr 21 ul. Żwirowa 20
ul.: Bajkowa, Czerwonego Kapturka, Daktylowa parzyste, Ganiewskiego, Gąski Balbinki, Grabianowska, Januszewskiej, Jasna, Jordana, Kokosowa 1a, Kopciuszka, Korczaka, Krakówki, Lawendowa, Liliowa, Łukowska, Miła, Morcinka, Podsekulska od 1–44, Południowa, Porazińskiej, Radzyńska, Rakowiecka, Różana, Składowa, Smocza, Szancera, Ślepa, Targowa, Tulipanowa, Wiejska, Zielna, Zielona, Żwirowa
26 Zespół Szkół Nr 2 ul. Orlicz – Dreszera 3
ul.: Armii Czerwonej, Chłopickiego, Dwernickiego, Hozera, Koszarowa, Orlicz–Dreszera, Partyzantów, Skrzyneckiego, Sowińskiego, Śmiała, Zbrojna
27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ul. Leśna 8
ul.: Artyleryjska, Borowikowa, Borówkowa, Chmielna, Domanicka, Dzieci Zamojszczyzny, Gajowa, Garwolińska, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krucza, Kurkowa, Leśna, Łowcza, Malinowa, Myśliwska, Obozowa, Okopowa, Piwna, Podsekulska od 45 do końca, Poziomkowa, Rybacka, Sosnowa, Strzelecka, Wędkarska, Wilcza, Wspólna, Wrzosowa,
28 Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Unitów Podlaskich 16
ul.: Romanówka, Unitów Podlaskich numery parzyste, Wodniaków, Żeglarska,
29 Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Unitów Podlaskich 16
ul.: Bucholca, Niepodległości, Rutkowskiego, Unitów Podlaskich numery nieparzyste, Wintera,
30 Miejskie Przedszkole Nr 27 ul. Karpacka 2
ul.: Karpacka 2, Pomorska, Podmiejska,
31 Publiczne Gimnazjum Nr 4 ul. Pescantina 2
ul.: Bieszczadzka, Guta, Karpacka bez 2, Kaszubska, Pescantina, Żuławska,
32 Liga Obrony Kraju ul. Warszawska 3
ul.: Batalionów Chłopskich, Białostocka, Brzechwy, Brzozowa, Cicha, Domy Kolejowe Nr 2, 3, 5, 6, 9, 9a, 11a, 12, 12a, 13, 16, 17, 24, 26, 31, 98, 117, 119, Dywizjonu 303, Fizylierów, Fredry, Gałczyńskiego, Goździkowa, Grunwaldzka, Inżynierska, Jaśminowa, Kablowa, Kałuszyńska, Kasprowicza, Kątowa, Kruczkowskiego, Kruszcowa, Kwiatowa, Lotników, Lubelska, Łomżyńska, Łosicka, Mazowiecka, Monte Cassino bez 33, 35, 37, Niklowa, Norwida, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna,
33 Liga Obrony Kraju ul. Warszawska 3
ul.: Paderewskiego, Pancernych, Piaskowa, Piramowicza, Plac Weteranów, Plantowa, Platynowa, Powstańców Warszawy, Prądzyńskiego, Przymiarki, 22 Pułku Piechoty, Rozdroże, Saperów, Srebrna, Staffa, Storczykowa, Ułanów, Warszawska od 1 – 106, Wesoła, Węgrowska, Widok, Wyspiańskiego, Zambrowska, Żeleńskiego,
34 Hotel „Hetman” ul. Warszawska 133
ul.: Plażowa, Poznańska, Warszawska od 107 do końca,
35 Miejskie Przedszkole Nr 22 ul. Podlaska 8
ul.: Asnyka, Benedyktowicza, Ceglana, Chełmońskiego, Kryłowa, Łukasińskiego, Maciągowej, Makuszyńskiego, Podlaska, Vogla
36 Miejskie Przedszkole Nr 26 ul. Mazurska 9
ul.: Kraszewskiego, Kurpiowska, Mazurska, Monte Cassino 33, 35, 37
37 Policealne Studium Menedżerskie „NOVUM” ul. Dylewicza 10
ul.: Daszyńskiego, Dylewicza, Grunwaldowej, Hłasko, Mikulskiego, Orłowskiego, Pankiewicza, Piaski Zamiejskie, Piechowskiego, Piotrowskiego, Ryszkowskiej, Rzeczna, Siewna, Stodolna, Wojewódzkiego, Zieleniewskiego, Żniwna, Żyburowej

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.