SPIN

LUZ na Krajowych Mistrzostw IDO Jazz Dance i Modern

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 marca 2011, 12:53 Kultura, Wydarzenia
Wicemistrzowie Polski 2011 - Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński Fot.AB

Wicemistrzowie Polski 2011 - Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński Fot.AB

W poniedziałek siedleccy tancerze z Alternatywnego Teatru Tańca i Formacji Tańca Nowoczesnego „Luz” wrócili z trwających cztery dni (3-6 marca) w Tarnowie Podgórnym  Krajowych Mistrzostw IDO Jazz Dance i Modern. Były to eliminacje Mistrzostw Świata i Europy, w których udział wzięło blisko 70 klubów tanecznych z całego kraju.

Tancerze z Luz-u kilkakrotnie stanęli na najwyższym podium uzyskując tytuły mistrzowskie w następujących kategoriach wiekowych i tanecznych:
Mistrzowie Polski 2011 – Formacja Jazz Dance dzieci do 11 lat,  
Mistrzowie Polski 2011 – Duety Jazz Dance dzieci do 11 lat – Katarzyna Grabarczyk i Łukasz Dmowski,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Formacja Jazz Dance powyżej 16 lat,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacja Jazz Dance powyżej 16 lat w składzie: Karolina Cabaj, Urszula Jasnowska, Igor Leonik, Kinga Lubelska, Paulina Myrcha,  Żaneta Płudowska,  Bartosz Woszczyński,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacja Jazz Dance dzieci do 11 lat w składzie: Łukasz Dmowski, Katarzyna Garbarczyk, Julia Głuchowska,  Kinga Mańkowska, Adriana Moskwiak, Anna Solka, Wiktoria Urban,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Duety Jazz Dance powyżej 16 lat – Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński,  
Wicemistrz Polski 2011 – Soliści Modern powyżej 16 lat – Igor Leonik,
Wicemistrz Polski 2011 – Soliści Jazz Dance dzieci do 11 lat – Łukasz Dmowski,
II Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacje Modern powyżej 16 lat w składzie: Karolina Cabaj, Urszula Jasnowska, Igor Leonik, Paulina Myrcha, Paula Pilarska, Żaneta Płudowska, Bartosz Woszczyński,
II Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacje Modern dzieci do 11 lat w składzie: Łukasz Dmowski,  Jan Kabat,  Kinga Mańkowska,  Adriana Moskwiak,  Anna Solka,  Wiktoria Urban,  Julia Głuchowska,
II Wicemistrz Polski 2011 – Soliści Modern dzieci do 11 lat – Jan Kabat,

W finale również uplasowali się:
– Formacja Jazz Dance juniorzy 12 – 15 lat i  Mini Formacja Jazz Dance juniorzy 12 – 15 lat, skład:  Wiktoria Andrzejczuk, Gabriela Głuchowska, Dominika Mańkowska, Adrianna Pachecka, Julia Poduch, Dominika Prokop, Natalia Wielgórska.

źródło MOK

Powiadom o wpisie

6 komentarzy

 1. ???? dodano 8 lat temu

  "Wicemistrzowie Polski 2011 – Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński Fot.AB" – taki podpis pod zdjęciem.

  Jedziemy na dół strony, a tam to samo zdjęcie wśród innych.

 2. Anonim dodano 8 lat temu

  Bo to zdjęcie z koncertu zespołu, zdjęcia z mistrzostw widocznie jeszcze nie zostały upublicznione. Nie czepiaj się nieistotnych szczegółów panie'????'.

 3. Daniela dodano 8 lat temu

  Bo to jest zdjęcie z koncertu zespołu. Najwidoczniej zdjęcia z mistrzostw jeszcze nie zostały opublikowane. Nie czepiaj się szczegółów panie '????'.

 4. klaudia dodano 8 lat temu

  A ja zgodzę się z "????". Portal powinien wyjść naprzeciw oczekiwaniom czytelników i po prostu pojechać z zespołem do Tarnowa. Tak samo karygodne było umieszczanie zdjęcia tego narciarza z jakiejś imprezy a nie zdjęcia z Oslo. Powinniście jeździć z tymi ludźmi. Masz rację "????". I w ogóle to do niczego niepodobne żeby w całym portalu na tyle setek a może nawet tysięcy informacji były dwie takie same fotki. Jesteście chyba jedyni w Polsce, którym dublują się zdjęcia. Jak Boga kocham… wstyd. Jak nie byłyście w Tarnowie to nie powinno być fotek a jak w Oslo to też nie.
  Masz RACJĘ PYTAJNIK.

 5. Gdybyś nawet dodano 8 lat temu

  jeszcze mocniej kpiła to nie masz racji.
  Zdjęcie może być ale pod nim powinien być odpowiedni podpis skąd i kiedy

 6. O matko dodano 8 lat temu

  ???? ales błysnał. A tancerzom gratuluje i zycze pozodzenia w dalszych walkach.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?