SPIN

NEWS: Koperkiewicz zastępcą dyrektora CKiS

Aneta Borkowska czwartek, 10 marca 2011, 12:31 Siedlce, Wydarzenia
Waldemar Koperkiewicz podczas odbierania nagrody ministra kultury z rąk prezydenta. Fot. AB

Waldemar Koperkiewicz podczas odbierania nagrody ministra kultury z rąk prezydenta. Fot. AB

Jak powiedział SPIN Mariusz Orzełowski, dyrektor CKiS, z dniem dzisiejszym (10 marca) Wojciech Kudelski, prezydent Siedlec powołał Waldemara Koperkiewicza na zastępcę dyrektora Centrum Kultury i Sztuki. Orzełowski dodał, że teraz zaczną się pracę nad zmianą organizacji placówki.

„Waldemar Koperkiewicz – kompozytor, pieśniarz, animator kultury, od ponad 12 lat związany z Centrum Kultury i Sztuki. Po śmierci Andrzeja Meżeryckiego kierował Teatrem ES. W maju 2009 roku został nagrodzony „Wawrzynem Siedleckim” za dokonania artystyczne. W grudniu 2010 r. został laureatem prestiżowej na Podlasiu nagrody im. Ludomira Benedyktowicza. W 2010 r. Waldemar Koperkiewicz został nagrodzony przez ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za całokształt pracy w zakresie kultury.” ( źródło: UM Siedlce)

ab

14 komentarzy

 1. Zastępca dyrektora CKiS wybrany dodano 9 lat temu

  Jak można coś wybrać z ilości: jeden

 2. radna dzielnicy dodano 9 lat temu

  Jeśli pan Koperkiewicz będzie takim zastępcą, jakim jest kompozytorem, to nie ma lepszej osoby na to miejsce. Gratuluję serdecznie i panu Waldemarowi i panu Mariuszowi!!! Tylko mam jedną prośbę, wymieńcie to pęknięte lustro w damskiej toalecie… W środku budynku jest już tak pięknie, że takie zaniedbanie po prostu nie uchodzi…

 3. siedlce moje miasto dodano 9 lat temu

  jak Pani jest radną dzielnicy tej dzielnicy co myślę to nic dziwnego ze uważa Pani że kompozytor to idealna osoba na funkcje zastepcy dyrektora, widać że w Siedlcach nie trzeba miec wykształcenia menadżerskiego, zarządzania, admnistracji, ekonomi żeby piastować funkcje dość wysoką, miejsce grajka jest na scenie a nie w fotelu ….

 4. klapa :( dodano 9 lat temu

  Facet na pierwszy rzut oka jest tak napuszony, że mam wrażenie, że zaraz pęknie. Daleko mu z postawy do kultury. Ale niestety to Siedlce – zwykły zastępca jak ksiądz na plebanii.
  Co innego pan Mariusz. Sympatyczny, uśmiechnięty.

 5. nutek dodano 9 lat temu

  Mariusz usmiechniety i sympatyczny?", …, k…, a pamietacie wybory?, i plakaty ' podziekuj kudelskiemu za korki". jestem sympatykiem PO, a raczej byłem , byłem , bo juz nie bede a wszystko wlasnie dzieki Mariuszowi, dziekuję ze mi oczy otworzyłes, nigdy juz nie zaglosuje na PO, nie zagłosuje tez na PiS , ale zawze zaglosuje na człowieka, a z jakiej parti to juz jego sprawa bedzie, dla mnie liczy sie czlowiek i jego przekonania, ale nie OBŁUDA,

 6. Też byłem w PO dodano 9 lat temu

  Tak pamiętamy wybory nutek!
  I pamiętamy tego ch..ma i nadętego buca Mariusza. Ja tam na jego twarzy w odróżnieniu od klapy (pewnie Jacka) uśmiechu nie widzę. Widzę obłudny perfidny, złośliwy uśmieszek taki sam jak u towarzysza Leszka Milera.

  Panowie z PO może złożylibyści się na żyletkę dla Mariusza, nieogolony wygląda tak obleśnie, że aż się niedobrze robi. A jak będzie stał na którymś skrzyżowaniu i próbował zmniejszyć korki, to może kogoś wystraszyć.

  A Koperkiewicz panie Jacku (klapa) jest bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem. Żeby Mariusz miał choć z 1 % jego życzliwości, to byłby miłym człowiekiem.

 7. Dr dodano 9 lat temu

  Chyba ktoś zatracił wątki – w dwóch ostatnich komentarzach mowa oczywiście o M. Dobijańskim, a nie o p. M. Orzełowskim.

 8. klapa dodano 9 lat temu

  Miałem na mysli Mariusza Orzełowskiego a nie Dobijańskiego. Dobijański dla mnie nie istnieje. Zaginął w akcji rozładowującej korki w mieście 😀

 9. radna dzielnicy dodano 9 lat temu

  Nutek! Kiedy się kogoś krytykuje to trzeba wiedzieć co się robi i brać za to odpowiedzialność! Korki przed wyborami krytykował Dobijański! A co ten pan robił wcześniej w celu ich wyeliminowania, przecież był w Radzie Miasta i to nie byle pionkiem. Mariusz Orzełowski to nie Dobijański, nie myl dwóch tak różnych osób i to z przeciwnych opcji partyjnych.
  DO: SIEDLCE MOJE MIASTO daję panu Koperkiewiczowi duży kredyt zaufania, a to czy jestem z tej czy innej dzielnicy jest tu najmniej istotne!

 10. viktoria dodano 9 lat temu

  Co robi ten człowiek jeszcze w kulturze, nie można na niego patrzeć, że można tak znienawidzić człowieka po jego zachowaniu w czasie kampani wyborczej i nie tylko.

 11. nutek dodano 9 lat temu

  jejku.przepraszam wszystkich , radną dzielnicy i innych, NIGDY W ZYCIU NIE POWIEM NIC ZLEGO NA TEMAT Mariusza Orzełowskiego,ten Pan …szacun.. jak to mowia mlodsi o kilkanascie lat….niz ja. ja tylko skomentowałem zdjecie, chodziło mi o Mariusza ale nie tego tylko "tamtego" 🙂

 12. siedlce moje miasto dodano 9 lat temu

  Czy to prawda że Pan Koperkiewicz nie ma wykształcenia odpowiedniego do kierowania i pełnienia funkcji Dyrektora, ma zaledwie maturę i zarządza tak dużą instytucją? Panie Prezydencie moje gratulacje za decyzję!!! widać w Siedlcach wystarczą układy i układziki … nie ładnie … ja pracując w wawie musze znać dwa języki i mieć studia wyższe na stanowisku podrzędnym ale Siedlce to układy

 13. aktorka dodano 9 lat temu

  Do Siedlce moje miasto. Przy znajomości dwóch języków wypadałoby pisać poprawnie po polsku – nieładnie pisze się łącznie a nie rozdzielnie.

 14. stanganc@gmail.com dodano 9 lat temu

  Waldi tyle lat szukam kontaktu….jak nie masz mnie w d… daj namiar na siebie /komórka/….dwa zdania do pogadania !!!
  Stach Gancarczyk

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?