SPIN

Nie kupisz hotelu w Siedlcach

Beata Głozak czwartek, 31 marca 2011, 20:46 Aktualnie, Wydarzenia

Siedlce nie znajdą się na planszy gry Monopoly. Nasze miasto zajęło w rankingu 31. miejsce zdobywając 0,84% głosów. Aby znaleźć się na planszy powinny zakończyć zabawę w klikanie co najmniej 11 oczek wyżej.

Najwięcej osób zagłosowało na (kolejność malejąca): Białystok, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Gdynia, Kraków, Kalisz, Wrocław, Piotrków Trybunalski, Tarnów, Bydgoszcz, Zielona Góra, Szczecin, Elbląg, Chojnice, Łódź, Rybnik, Toruń, Katowice, Lublin, Warszawa, Bełchatów i Świętochłowice. Głosowanie trwało od 20 lutego do 20 marca.

bg

Powiadom o wpisie

5 komentarzy

 1. mr dodano 7 lat temu

  Robiłem co mogłem. Dawałem głosy z kilku maili ale cóż, w Kaliszu ludzie potrafią coś zrobić społecznie dla swojego miasta…

 2. efaster dodano 7 lat temu

  a ja po tytule myślałem, że sprzedali ten hotel na Wojskowej Strusowi 🙂

 3. Sebek dodano 7 lat temu

  > a ja po tytule myślałem, że sprzedali ten hotel na Wojskowej Strusowi

  To Ty nazywasz tę straszną budę hotelem?
  Romantyczny z Ciebie typ.

 4. grigor dodano 7 lat temu

  Ja też dałem się nabrać. Myślałem, że nasi radni już jakąś ustawę zmontowali 😀 Niestety mr ja też klikałem i klikałem, ale faktycznie chyba siedlczanom niczym się nie dogodzi. Niemniej jednak wielki SZACUN dla inicjatorów.

 5. jkfoo dodano 7 lat temu

  Bardzo dobrze, że nie kupisz.A propo monopolu,dowiedziałem się niedawno ,że siedleckie wysypisko śmieci w Woli suchożebrskiej jest jednym z droższych w Polsce.Jest to monopolista na naszym rynku a miasto Siedlce jest jego głownym udziałowcem.Podobno firma Remondis wytoczyła im proces o działania monopolistyczne.Do Redakcji;może warto zainteresowac się tym tematem,w końcu my wszyscy za to płacimy,a nasze władze tylko patrzą co tu zrobić by nas ograbić.

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.