MKP Pogoń: Przegrana z Lublinem

Beata Głozak niedziela, 22 kwietnia 2012, 01:56 Aktualnie, Wydarzenia

Przegraną zakończyło się sobotnie spotkanie siedleckiej Pogoni z drużyną Motoru Lublin. Nasi piłkarze ulegli na wyjeździe podopiecznym Modesta Boguszewskiego 0:3 (0:2). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Daniel Koczon (4 minuta), Igor Migalewski (37 minuta), Dawid Ptaszyński (77 minuta).

Składy:

Motor Lublin: Oszust – Falisiewicz, Ptaszyński, Karwan, Kursa, Prędota, Niżnik, Pyda (75′ Jankowski), Koczon, Migalewski (82′ Górniak), Czułowski (80′ Szpak)
Pogoń Siedlce: Kozaczyński – Dadacz, Rogoziński, Krystosiak (39′ Steć), Guzek, Rodak, Paczkowski (46′ Marczak), Kosmalski, Kwiatkowski, Dziubiński (81′ Demianiuk), Czerkas (68′ Dziewulski)

bg

Powiadom o wpisie

4 komentarze

1. miniStrant dodano 6 lat temu

Co powiedzą tnerzy? Jak tak dalej będzie na stdionie zabraknie kibiców. Co na to władze klubowe? Tyle pytań bez konkretnej odpowiedzi. Tylu testowanych zawodników i efekty marne. Dwa zwycięstwa i jeden remis + jeden remis z rundy wiosennej rozeganego meczu na jesieni daje osiem pkt na wiosnę. Czy to możliwe, żeby z drużyny odprawiono jenego z lepszych skrzydłówych. Jak ocenią pracę treneów Panowie Pezesi? Kto odpowiada za wyniki zapewne trenerzy, którzy otrzymują płacę za swoją pracę. Jednak myślę, że w tym roku może się zespół utrzyma bo już tzy zespoły z tej grupy zostało zdegradowane. Walka o 13 lub 14 miejsce, bez ambicji to teraz szczyt dla klubu.

2. futuputu dodano 6 lat temu

Nie ma co chodzic i ogladac bezladnej kopaniny w wykonamiu pseudo zawodowcow naszej Pogoni ;]