Pogoń wróciła na fotel lidera

Beata Głozak niedziela, 18 maja 2014, 12:21 Aktualnie

Trzy punkty przywieźli z wczorajszego meczu ze Stalą Stalowa Wola piłkarze MKP Pogoni Siedlce. „Biało-niebiescy” pokonali 2:1 dziesiąta drużynę w grupie. Pierwszego gola dla siedlczan zdobył w 10. minucie Jarosław Ratajczak, a w 58. wyrównał Damian Juda. Wynik sobotniego spotkania ustanowił Wojciech Wocial w jego 90. minucie.

Po bezbramkowym remisie Siarki Tarnobrzeg, zajmującej do wczoraj pierwsze miejsce w grupie Pogoń wróciła na fotel lidera tabeli. Podopieczni Daniela Purzyckiego po 30 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 56 pkt., a Siarka zebrała ich 54.