SPIN

Laureaci konkursu „Szkoła moich marzeń”

Aneta Borkowska niedziela, 13 marca 2016, 10:26 Społeczeństwo

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach była organizatorem I edycji konkursu plastycznego pod hasłem „Szkoła moich marzeń”. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 11 marca.

Laureaci

szkola3

KATEGORIA I
I miejsce – Aleksandra Paprocka (Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20)
I miejsce – Weronika Walaszczyk (Miejskie Przedszkole Nr 3)
II miejsce – Stanisław Wawryniuk (Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka)
III miejsce – Ada Mioduszewska (Miejskie Przedszkole Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi)
III miejsce – Nikola Michalska (Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”)

szkola6 (2)

Wyróżnienia
Nikodem Kowalewski (Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka)
Samanta Prachnio (Miejskie Przedszkole Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi)
Gabriela Łukasiewicz (Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20)

szkola2

KATEGORIA II
I miejsce – Lena Dudek (Miejskie Przedszkole Nr 3)
I miejsce – Maksymilian Oryl (Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka)
I miejsce – Alicja Piwowar (Miejskie Przedszkole Nr 25)
II miejsce – Anna Andrzejewska (Miejskie Przedszkole Nr 25)
II miejsce – Dawid Ostojski (Miejskie Przedszkole Nr 3)
III miejsce – Maria Mańko( Niepubliczne Przedszkole „Mały Europejczyk”)
III miejsce – Maja Szczygielska (Miejskie Przedszkole Nr 6)

szkola6 (1)

Wyróżnienia
Amelia Radzka (Miejskie Przedszkole Nr 6)
Wiktor Chalimoniuk (Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20)
Aleksander Gołuński (Miejskie Przedszkole Nr 22)
Amelia Bacławska (Miejskie Przedszkole Nr 4)
Wiktor Karpowicz (Miejskie Przedszkole Nr 13)
Paulina Tarapata (Miejskie Przedszkole Nr 9)

szkola1

KATEGORIA III
I miejsce – Emilia Wodzianowska (Miejskie Przedszkole Nr 3)
I miejsce – Amelia Kalicka (Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka)
II miejsce – Maja Książek (Miejskie Przedszkole Nr 4)
II miejsce – Damian Gryczka (Miejskie Przedszkole Nr 3)
II miejsce – Anna Tomczak (Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”)
III miejsce – Lena Rytel (Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka”)
III miejsce – Błażej Grudziński (Miejskie Przedszkole Nr 13)

szkola5

Wyróżnienia
Patryk Hincz (Niepubliczne Przedszkole „Siódemka”)
Adrian Sulej (Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka)
Zofia Sarnowska (Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20)

źródło: SP nr 6

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.