SPIN

Siłownia przy stadionie już od września

Aneta Borkowska czwartek, 11 sierpnia 2016, 17:25 Siedlce

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce to z siłowni przy stadionie będzie można skorzystać już w połowie września. W najbliższy wtorek Agencja ogłosi przetarg na dostarczenie do niej sprzętu.

– Planujemy otworzyć obiekt zaraz po przerwie technologicznej w Parku Wodnym czyli po 16 września – mówi Grzegorz Orzełowski, prezes Agencji. – Wtedy też ruszymy z remontem i wyposażeniem siłowni przy ulicy Prusa – dodaje.

Agencja na oba obiekty wyda ponad 300 tysięcy złotych, z czego prawie 130 tysięcy udało się pozyskać z Ministerstwa Sportu. Zakończenie remontu siłowni przy Prusa planowane jest na koniec roku.

Powiadom o wpisie

9 komentarzy

 1. a gdzie te drużyny z europy? dodano 2 lata temu

  zapytajcie prezesa, gdzie te zgrupowania piłkarzy z europy, co to miały się odbywać w naszym mieście a ekipy miały spać w pięknym hotelu obok aquaparku.

  • Michał dodano 2 lata temu

   A kiedy ćwierćinteligencie te drużyny miały mieć zgrupowanie jak hotel otwarto bodajże w maju lub czerwcu, a takie rzeczy jak miejsce zgrupowania planuje się juź w zimę?

  • pozytywny dodano 2 lata temu

   Super pomysł z tą siłownią bo sportowcy powinni systematycznie trenować też na siłowni wtedy jest szansa na poprawę wyników

 2. to dodano 2 lata temu

  To PR inwestycja ARMS. A Miasto za to zapłaci.

  • Anonim dodano 2 lata temu

   Miasto to my mieszkańcy i to my własnie płacimy za te fanaberie.

 3. rugby team siedlce dodano 2 lata temu

  Po co przetarg na sprzęt? Firma krzak dostarczy badzieeiastą made in china. Zakupić ELEIKO i po bólu.

  • Cyt dodano 2 lata temu

   Ustawa o zamówieniach publicznych nie pozwala na wskazywanie marki firmy przy zakupach.

   • xx dodano 2 lata temu

    "…. lub o równoważnych parametrach". załatwia sprawę.

    • Cyt dodano 2 lata temu

     Nie załatwia sprawy. Gdybyś odrobinę lepiej znał orzecznictwo w tej sprawie to byś wiedział, że sprawa jest skomplikowana i takim prostym zapisem można sobie narobić problemu. A jeśli masz ciągle pewność, że wiesz lepiej to poczytaj historię "pewności" ARM w sprawie kontraktu z Zambetem. Tam poszło o równoważne parametry, o ile dobrze pamiętam niecki basenowej i klimatyzacji. Jeśli zlecający nie udowodni, że urządzenia można kupić w kilku firmach przegra postępowanie przed arbitrażem. Ponadto zostanie zapytana o jakie parametry chodzi i wtedy musi je opisać. A zresztą czy wierzysz, że jedna firma na świecie produkuje dobre wyposażenie siłowni?
     PS
     Jaki interes może mieć ARM aby nie dopuścić konkurencji?

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.