SPIN

UWAGA: W niedzielę Bieg Jacka – będą utrudnienia

Aneta Borkowska wtorek, 22 sierpnia 2017, 15:24 Siedlce

W związku z organizacją kolejnej edycji „ Biegu Siedleckiego Jacka” w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) będą spore utrudnienia w ruchu.

O godzinie 8.30 wystartuje półmaraton. Trasa przebiegać będzie ulicami: Północną, Jagiellońską, Czerwonego Krzyża, B-pa Świrskiego, Sądową, Piłsudskiego, Floriańską, Pułaskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Floriańską, Brzeską, Starzyńskiego, Starowiejską, Mazura, Ogrodową, Bema, ks. Brzóski, Północną, Jana Pawła II.

W związku z tym o godz. 8.10 nastąpi całkowita blokada trasy biegu. Będzie ona trwała do godz. 11.30.

Następnie o godz 11. tego dnia odbędzie się bieg na 5 kilometrów, którego trasa prowadzić będzie ulicami: Północną, Jagiellońską, Czerwonego Krzyża, B-pa Świrskiego, Konarskiego, Poniatowskiego, Północną.

autor: kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach

Powiadom o wpisie

2 komentarze

  1. Franciszek dodano 12 miesięcy temu

    Jagielońską trzeba naprawić bo mogą sobie nogi połamać, a także Ci co chodzą do krzyża na Błoniach. Ale mogą dostać odszkodowanie od miasta.

  2. mb dodano 12 miesięcy temu

    Chyba ktoś nie do końca przemyślał trasę, skoro puszczany jest bieg pod samym szpitalem. Niby długo to nie potrwa, ale w sytuacji zagrożenia życia może się źle to skończyć

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?