SPIN

Nowe przystanki w Siedlcach

Aneta Borkowska środa, 8 listopada 2017, 07:19 Aktualnie, Siedlce

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach w ciągu kilku najbliższych dni uruchomi cztery nowe przystanki na terenie miasta. Dwa powstaną przy ul. bpa Jana Mazura, a kolejne dwa przy ul. Ogrodowej.

Na nowych przystankach będą się zatrzymywać autobusy linii nr 23, której trasa zostanie tu przesunięta z ulicy Starowiejskiej.

Powiadom o wpisie

5 komentarzy

 1. Kierowca dodano 12 miesięcy temu

  Doskonale! Utrudniajmy dalej wyjazd pracownikom dzielnicy przemysłowej korkując jedyną alternatywną drogę pomijającą wiecznie zakorkowane skrzyżowanie przy SP. nr 7. Może by tak wykup działek i budowa pełnoprawnej ulicy równoległej do Wiązowej, przebudowa i przedłużenie Św. Faustyny do Jana Pawła?!

  • Tomasz dodano 11 miesięcy temu

   Trzy kursy dziennie w każdą stronę – więc nie pisz bzdur o utrudnianiu ruchu.

 2. do Kierowca dodano 12 miesięcy temu

  To może przestańcie z tej dzielnicy jeździć w stylu "jedn pracownik= jeden samochód" to korki będziecie mniejsze robić.

  • Z dodano 11 miesięcy temu

   Proponuję definitywne rozwiązanie tego problemu, zamknij całą dzielnicę przemysłową, zamiast zakładów zrobimy pastwiska a ludzi wygonimy na zieloną trawkę….

 3. Mieszkaniec dodano 11 miesięcy temu

  Zastanawia mnie jak MPK ominęło zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 5t, Znak ten znajduje się na ulicy Ogrodowej.

  A do osób narzekających na dojazd z dzielnicy przemysłowej do domu, proponuję nowe przebicie do ulicy Kazimierzowskiej. Został wyasfaltowany odcinek łączący Mazura z Polną bądź Traugutta. A dla osób mieszkających w okolicy ul. Warszawskiej często lepszym rozwiązaniem jest obwodnica. Kilka razy sprawdzałem czas dojazdu i było o wiele szybciej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?