SPIN

Konferencja PO: nazwisko kandydata nie padło

Aneta Borkowska piątek, 10 listopada 2017, 15:25 Siedlce

Trwa konferencja Siedleckiej Platformy. Przewodniczący Krzysztof Chaberski poinformował, że będzie weryfikacja w strukturach PO na wszystkich szczeblach.

– Zbliżamy się do wyborów samorządowych. Skończyliśmy czteroletnią kadencje – mówi Andrzej Halicki. – Będę się ubiegał, aby być przewodniczącym mazowieckiej Platformy i będę rekomendował Krzysztofa na lidera siedleckiej – dodał.

Nazwisko kandydata na prezydenta miasta nie padło, ale Halicki powiedział, że osoba ta powinna zapewnić porozumienie i być ponad podziałami.

– Jest za wcześnie, aby mówić o konkretnych nazwiskach, ale prowadzimy rozmowy – wyjaśnia Chaberski i dodaje, że sukcesem siedleckich działaczy jest to, że w w mieście zaczęły działać kluby obywatelskie. – Jako PO wyszliśmy z inicjatywą do wielu środowisk, aby wspólnie zmienić sytuacje w Siedlcach. Mamy różne poglądy, ale wszyscy jesteśmy siedlczanami – dodaje.

23-listopada odbędą się wybory struktur siedleckich, 2 grudnia na szefów powiatowych, a 9 grudnia rada regionu mazowieckiego. Wtedy też zarząd będzie rekomendował kandydatury na prezydentów największych miast.

Powiadom o wpisie

13 komentarzy

 1. Czyzby!? dodano 11 miesięcy temu

  Pawel Narojek?Czyzby to byla prawda?

 2. Czyzby!? dodano 11 miesięcy temu

  Pawel z(…)?Czy to prawda?

 3. siedlczanin dodano 11 miesięcy temu

  Krzysztof Chaberski powinien wcześniej udowodnić, że jest solidnie pracującym nauczycielem w-f, a dopiero później myśleć o odpowiedzialnym stanowisku.

 4. Siedlczaninn dodano 11 miesięcy temu

  To już nie jest odgrzewany kotlet..to spleśniały gulasz…

 5. Zorro dodano 11 miesięcy temu

  Zero = to zero, jakich kandydatów, przez tyle lat sołtysa z pod SOKOŁOWA wspierali i karmili się okruchami . amen Jan

 6. Karolina dodano 11 miesięcy temu

  Wf-U ? Mnie uczył historii i było naprawdę bardzo ciekawie i inspirująco . Znajomi z mojej klasy trzymają kciuki .

 7. Nadchodzi nowe. dodano 11 miesięcy temu

  Po ośmiu latach rządów PiS i STS w Siedlcach nawet komentujący czują, że będzie zmiana 🙂

  • Remek dodano 11 miesięcy temu

   Nie rozśmieszajcie mnie przodownicy z peło ubaw po pachy….

 8. Benek dodano 11 miesięcy temu

  Siedlce to dumne, mądre i piękne miasto. Tu jest normalnie. Tu nie ma już miejsca dla ludzi, którzy nie dbali o państwo. Tu nie ma miejsca dla tych co ponad sprawy narodowe przedkładają interes własny lub interes niewiadomego pochodzenia. Dość afer i przekrętów takich jak piramidy finansowe. Tu jest Polska. Tu jest nasz dom!

  • Remek dodano 11 miesięcy temu

   Co za banały.Prawda jest taka,że tu nie ma miejsca dla ludzi nie z towarzystwa.Ile radnych poszło na radnych robiąc interes własny.?Sprawy narodowe.. koń się śmieje…

 9. Smalec dodano 11 miesięcy temu

  Benek wazelino nie ośmieszaj się, nie patrz w lustro. To miasto kolesi partyjnych ludzi to oni mają w D………………………..E ta sama olkiestra dmucha przez tyle lat wszystkich.

 10. Jaro dodano 11 miesięcy temu

  Jak od lat patrze na tego " gościa " w środeczku to mnie mdli.Kłamców i zdrajców pogońcie- naszym herbem.Nie mozna (…) popierać ? Skandal

 11. Jan dodano 11 miesięcy temu

  JARO JAN CIĘ POPIERA I Z TOBĄ SIĘ ZGADZA ,PLATFORMĘ NA ŻELOWANYCH (…) POLITYCZNYCH ZGUBIŁO LENISTWO NIE DOŚWIADCZENIE,JA PRZYPOMNĘ SIEDLCE, PANI PREMIER KOPACZ I PAN HALICKI TO Z TEJ ŚMIESZNEJ PLATFORMY POWINNI BYĆ WYRZUCENI NIE PANOWALI NAD OKRĘGIEM NIE MIELI ZIELONEGO POJĘCIA CO SIĘ DZIEJE W ICH OKRĘGU PRZYJECHALI ZJEDLI SCHABOWEGO I POJECHALI A TU BYŁO MNIEJ NIŻ BAGNO .amen

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?