SPIN

W centrum miasta stanęło „Drzewko życzeń”

Aneta Borkowska środa, 6 grudnia 2017, 06:37 Siedlce

„Aby każdy miał udane święta”, „Aby nasze miasto nie było zaśmiecone”, „Aby na całym świecie nie było wojen i cały świat był spokojny”. To tego życzą innym dzieci z Siedlec.

Na placu Sikorskiego stanęło „Siedleckie Drzewko Życzeń”. To akcja zorganizowana przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce.

Uczniowie szkół podstawowych napisali na karteczkach życzenia dla świata, dla Siedlec lub dla swoich bliskich i zamieścili je w bombkach. Delegacje placówek przekazały je wczoraj Mikołajowi oraz zawiesiły na miejskiej choince.

Siedleckie Drzewko Życzeń będzie stało na placu Sikorskiego do 2 lutego. Wybrane życzenia ARMS opublikuje na profilu na Facebooku, a te najpiękniejsze zostaną również zaprezentowane podczas Orszaku Trzech Króli.

fot. ARMS

Powiadom o wpisie

7 komentarzy

 1. lans dodano 11 miesięcy temu

  powinien być w pracy

 2. Życzenie dodano 10 miesięcy temu

  Życzę, by ktoś wkońcu oderwał pisowców od koryta

  • Anonim dodano 10 miesięcy temu

   Dokładnie. Ja również mam takie życzenie.
   BS do roboty ja wam pomogę.

 3. inka dodano 10 miesięcy temu

  PIĘKNA AKCJA. Wszystkim zawistnym współczuję.Nawet przy takim szlachetnym działaniu wylewają swoją żółć na kartach stron internetowych ,gdzie mogą się schować za pseudonimami i jak te hieny z za winkla próbować podgryzać tych co mają pomysły. To typowe dla nieudaczników, którym nic nie wychodzi i dlatego nie nawidzą tych którym w życiu radość daje proste działanie z pomysłem, którym wychodzi wszystko nawet bez specjalnych nakładów finansowych. Ja gratuluje kreatywności pracownikom ARMS.

  • gal anonim dodano 10 miesięcy temu

   pięknie i zarazem prawdziwie ujęte. popieram

 4. grzegorz do roboty dodano 10 miesięcy temu

  grzegorz, do pracy, a nie do zabawy… cała ta agencja ostatnio przypomina miejsce, w którym fajnie się bawią ludzie prezesa, Ania i inni…

 5. ja dodano 10 miesięcy temu

  Super pomysł. Piękna akcja. Gratulacje .Wszystkich młodych ludzi porywa ARMS takim nowoczesnym podejściem do życia i działania w Siedlcach. SUPER

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?