SPIN

Karol Tchórzewski starostą siedleckim

redakcja poniedziałek, 3 grudnia 2018, 09:56 Aktualnie, Siedlce

Były prezes PEC Karol Tchórzewski, zgodnie z przewidywaniami, został nowym starostą powiatu siedleckiego. Nominowany przez Prawo i Sprawiedliwość będzie pełnił tę funkcję przez najbliższe 5 lat.

Razem z nim o fotel starosty ubiegał się Dariusz Stopa (PSL). Na Karola Tchórzewskiego zagłosowało 14 radnych, na Stopę głos oddało 7.

38 komentarzy

 1. Klasyk dodano 11 miesięcy temu

  Super decyzja Państwo Radni. W Powiecie Radni stanęli na wysokości zadania. Teraz czekamy na wylew czerwonej nienawiści na Pana Karola hehehehehe Chyba że się najedli Panem Sitnikiem i dadzą na luz ale nie sądzę.

  • Lolek dodano 11 miesięcy temu

   To smutne , że ktoś kto nawet nie jest radnym powiatowym, bo nie kandydował, nikt na niego nie głosował – zajmuję taką funkcję . Ludzie, którzy się napracowali dostali kopa w 4 litery. Brawo z czego tu być dumnym aaa może z Taty – to tak !!!

  • ala dodano 11 miesięcy temu

   PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM. Mam nadzieję że kariera na posadach załatwionych przez Tatusia zakończy się na tym stołku. BRAK HONORU~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • STASZEK dodano 11 miesięcy temu

   NIE MIAŁ SZANS DOSTAĆ SIĘ DO ŻADNEJ FIRMY Z KONKURSU TO WSADZIŁA GO NA STOŁEK PARTIA CZYLI TATUŚ.. ONI DZIAŁAJĄ NA ZASADZIE PLUJ ŚWINI W OCZY A ONA MÓWI ŻE DESZCZ PADA ~~~~~~~~~~~~

   • Elza dodano 11 miesięcy temu

    Zgadzam się z tą wypowiedzią

    • Ula dodano 7 miesięcy temu

     zgadzam się z wypowiedzią Staszka i Ali-WIELKA PYCHA I CAŁKOWITY BRAK HONORU CECHUJE TEN KLAN TCHÓRZEWSKICH.INTERESUJE ICH TYLKO" KORYTO " A niech się "nachapią" – przyjdzie i na nich kiedyś koniec
     .

 2. xyz dodano 11 miesięcy temu

  Powiat zyska na tym. Dobra decyzja.

 3. padłam dodano 11 miesięcy temu

  A tak się zappierał na fejbuku, że "kto mówi, że będę starostą?", "ja startowałem na prezydenta" – ojezu jaki wstyd i żenada. Po co było z siebie takie człowieka robić panie Karolu?

 4. wstyd dodano 11 miesięcy temu

  Siedlecki PiS idzie po przegraną w kolejnych wyborach. Głosowałem na PiS, ale to jest policzek dla ludzi którzy go towrzą. Starostą powinien być pan Kurkus. Został wybrany radnym, był wicestarostą, poptrafi wspólpracować z ludźmi. A nie pan Karol zrzut partyjny z Siedlec.

  • do wstyd dodano 11 miesięcy temu

   Tak samo myślę. Pan Kurkus a nie Pan Tchórzewski. Widać, że nie tylko ja jako wieloletnia zwolenniczka działań partii PiS jestem zniesmaczona. To przykre. To wstyd

 5. tommi dodano 11 miesięcy temu

  Idą po trupach…

 6. Michał Radzikowski dodano 11 miesięcy temu

  Drodzy Czytelnicy SPIN-u

  Aby uspokoić emocje na tym forum pragnę przypomnieć, iż w przyszłym roku odbędą się wybory zarówno do Europarlamentu, jak i naszego krajowego.

  Nie od dziś wiadomo, że wybory samorządowe są odzwierciedleniem wyniku, jaki czeka nas w następnych głosowaniach, zatem jeśli tylko frekwencja się utrzyma skończy się nepotyzm, kumoterstwo ze strony rządzącej partii, wpływy politycznych rodzin i co najważniejsze skończą się również idiotyczne ocierające się o żałosność komentarze wychwalające kandydatów PiS z gorliwością porównywalną kogoś świętego.

  W 2020 r. wiatr pozytywnych zmian przyniesie nam Polakom prawdziwą wisienkę na torcie w postaci końca kadencji urzędującego notariusza w Pałacu Namiestnikowskim w Warszawie, co będzie oznaczać nic innego jak odejście w polityczny niebyt Prawa i Sprawiedliwości.

  Pozdrawiam

  • s. dodano 11 miesięcy temu

   Brawo! Tak będzie! 🙂

   • Będzie dokładnie odwrotnie! dodano 11 miesięcy temu

    Będzie dokładnie odwrotnie!

  • Konstrukto dodano 11 miesięcy temu

   O czym Pan tu pisze? Koniec kumoterstwa, nepotyzmu? A, przepraszam, dodał Pan "ze strony rządzącej partii".
   Pan się lepiej zastanowi w jak dziwaczny sposób musi być rozpisany konkurs na dyrektora PEC, tak żeby wygrał go historyk 😉
   Każda zmiana władzy to zmiana stołków, w końcu wygrani muszą spłacić dług poparcia.
   I czy wygrany nazywa się Sitnik, czy Tchórzewski to przy korycie będą siedzieli poplecznicy a nie fachowcy. Nikt nie rozlicza, naród funduje.

  • Panie/Pani Konstrukto dodano 11 miesięcy temu

   Skoro ma Pan/i w sobie tyle pokładu czarnych wizji wobec kogokolwiek, kto podejmuje się działań politycznych to jaki jest sens zamieszczania takich komentarzy? Domyślam się, że podchodząc do tego w taki sposób nie uczestniczy w żadnych wyborach, dlatego też nie ma Pan/i moralnego prawa do narzekania i uczestnictwa w debacie publicznej.

   A jeśli jednak brał/a udział w październikowych wyborach to proszę ze swoją negatywną oceną poczekać przynajmniej do czasu wyłonienia nowego prezesa PEC-u. Proszę mi wierzyć, że Prezydent Sitnik posiada o wiele wyższe standardy polityczno – personalne niż cały siedlecki PiS razem wzięty.

   Pozdrawiam

   Michał Radzikowski

 7. myślę dodano 11 miesięcy temu

  Myślę, że jest to świetna metoda aby w następnych wyborach ponieść sromotną klęskę. Starostą człowiek odrzucony przez Siedlczan w bezpośrednich wyborach.. Wybrała partia. Wyborcy to "docenią".

  • też tak myślę dodano 11 miesięcy temu

   Też tak myślę. PiS już pogodził się z porażką skoro zdecydował się na taki ruch

 8. nie wierzę dodano 11 miesięcy temu

  Nie wierzę jak Pan Poseł Tchórzewski mógł do tego dopuścić. Co się z Panem stało? Od lat oddawaliśmy z żoną głos na Pana, ale teraz nie różni się Pan niczym od posłów Platformy i Nowoczesnej. Panie Pośle. Ogromny zawód.

 9. Marta dodano 11 miesięcy temu

  Padlam ze smiechu. A tak zapalczywie atakowal na fb wszystkich ktorzy pisali ze bedzie starosta. O mammo!!! to szczyt hipokryzji. Tego jeszcze w zadnym filmie nie grali
  No nawet nie wiadomo kak to skomentowac

 10. Koszmar dodano 11 miesięcy temu

  Jak tak mozna? Brak honoru. Jestem zdegustowana. Nikt pana nie wybral panie Karolu. Nie chcielismy pana w miescie i nie jest panu wstyd?

 11. no ładnie dodano 11 miesięcy temu

  Rodzina na swoim 🙂

 12. mieszkanka dodano 11 miesięcy temu

  No to szybko czekamy na pierwsze inwestycje, decyzje i działania. Mam nadzieję, ze nie będzie tłumaczenia jak wtedy gdy został prezesem PECu, że potrzebuje czasu by się rozejrzeć.
  A swoją drogą to żenada. Takie parcie na stanowisko to jest aż niesmaczne. Trzeba mieć odrobinę samokrytyki, popatrzeć w lustro, wziąć na klatę porażkę i pracować. A nie liczyć na stołeczek partyjny, bo jak widać ludzie go nie chcą

 13. mieszkanka Siedlec dodano 11 miesięcy temu

  Koszmarny Karolek…

 14. markus dodano 11 miesięcy temu

  wstyd dla powiatu, taki cienki karolek starostą, ale tatuś wyprosił u karzełka

 15. witcher dodano 11 miesięcy temu

  ja chcę gumy na przejeździe kolejowym w Krzymoszach

 16. Lolek dodano 11 miesięcy temu

  Wstyd, nepotyzm w czystej postaci. Tchórzewski pokazuje, że najważniejsze jest koryto. Przepraszam wszystkich – głosowałem w wyborach prezydenckich na niego. Przyrzekam ostatni raz na pis.

 17. wstyd dodano 11 miesięcy temu

  Wstyd Panie Karolu, po prostu zwykły wstyd. Ciekawe jak Pan sobie tłumaczy to, co widzi Pan w lustrze… Ja bym nie potrafiła tak kłamać patrząc sobie prosto w oczy.

 18. Anonim dodano 11 miesięcy temu

  Sitnik powoła Dobijańskiego na vice i się tym samym dobije. Mieszkańcy będziecie tego żałować Karol Tchórzewski był lepszy. Powiat bardzo na tym skorzysta .

  • powoła dodano 11 miesięcy temu

   kogo będzie chciał.

 19. Będzie dobrze dodano 11 miesięcy temu

  Chcecie powrotu emerytur do 67 roku życia, chcecie żeby nie było 500 +, chcecie żeby nasze dzieci były zmuszane do wcześniejszej edukacji, itd itd to dalej walcie nienawiścią do PiS-u a na pewno Wam się uda i znowu będzie pięknie jak za PO złodziejstwo na potęgę gdzie nawet nie opłaca się narkotykami handlować a trzeba drukować faktury a urzędników NIK trzeba pier…ić z poświeceniem żeby się nie czepiali!

  • Odpowiedź dodano 11 miesięcy temu

   Proszę o odrobinę cierpliwości. Za niespełna rok przekona się Pan/i, że istnieje znacznie lepsza alternatywa od PiS-u i PO. Alternatywa usprawniająca nasze państwo po rządach prawicy od 2005 r. i zmieniająca je zdecydowania na bardziej proobywatelskie.

   Pozdrawiam

   Michał Radzikowski

  • maro dodano 11 miesięcy temu

   Wiek emerytalny i tak trzeba będzie podnieść, bo budżet tego nie wytrzyma , niestety system solidarnościowy, przy spadku zastępowalności pokoleń nie obroni się. 5oo+ jest teraz ograniczane na maksa bo nie ma na to kasy. Niestety Pisiorom kończą się nasze pieniądze i zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni .

 20. Reformy Platformy dodano 11 miesięcy temu

  Wrócimy na stołki i zrobimy porządek
  Lubnauer na starostę a Szłapka na vice
  Albo odwrotnie….

 21. y. dodano 11 miesięcy temu

  Napluli nam w twarz, ale my będziemy pamiętać.

 22. do wszystkich którzy zachwycają się wyborek KT dodano 11 miesięcy temu

  A niby jak powiat zyska na wyborze KT? Wiecie jakie są kompetencje powiatu? Poczytajcie sobie i dopiero zachwycajcie się tym wyborem. To ciepła posadka za kilkanaście tysi a zero odpowiedzialności

 23. Anonim dodano 11 miesięcy temu

  rzucił sie karierowicz wyrachowany na nowe stanowisko …żenujące

  czy pec bedzie domagał sie odszkodowania za porzucenie kierowniczego miejsca pracy i pozbawienie zarządzania firmy dla innych korzysci majatkowych wypadało by ukarac tchórzewskiego

 24. młody dodano 10 miesięcy temu

  a dlaczego p Cepek nie została starosta ,zdobyła przecież ogromna ilość głosów ,tak nie może być my mieszkańcy oczywiście znaczna większość chcemy na stanowisko starosty P Cepek,i zrobimy wszystko aby tak było

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?