SPIN

Marek Jastrzębski w ARMS

Aneta Borkowska środa, 3 kwietnia 2019, 17:48 Aktualnie

Dotychczasowy bliski współpracownik prezydenta Siedlec Andrzeja Sitnika Marek Jastrzębski został prokurentem w Agencji Rozwoju Miasta Siedlce. Swoje stanowisko sprawuje od 1 kwietnia.

Kiedy próbowałyśmy dowiedzieć się jakie będzie jego wynagrodzenie, odesłano nas do złożenia wniosku o udzielenie informacji publicznej.

Przypomnijmy, że prezesem ARMS jest Paweł Truszkowski, który startował z listy Bezpartyjnych Siedlec podczas ostatnich wyborów samorządowych. Marek Jastrzębski kandydował w roku 2014.

Wczoraj Marek Jastrzębski wszedł do zarządu klubu MKP Pogoń Siedlce.

3 komentarze

  1. Andrzej nie przeginaj dodano 12 miesięcy temu

    A miało być tak transparentnie… to po co te głupie zagrywki z wnioskami, etc… nie można już po prostu dziennikarzowi udzielić informacji?

  2. to dodano 12 miesięcy temu

    Jak mawia klasyk……dość SITWY, KOLESIOSTWA, NEPOTYZMU. A tu rozkwita to. A propos wynagrodzenia……jeżeli ten pan został pracownikiem np. specjalistą i po tym zrobili go prokurentem….to wara od jego wynagrodzenia. Chroni to RODO i kodeks cywilny.

  3. Ha ha No i wszystko jasne dodano 12 miesięcy temu

    Odkrył Pan Prezydent swoje cele? .. Dać szansę nachapać się kolesiom? Współczuć tylko mieszkańcom powinniśmy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?